Survivor Elif'in sakatlığı nedir? Sakatlanan Elif Yıldırım Gören Survivor'a devam edecek mi?

Survivor 2020'nin 3 Temmuz Cuma ekrana gelen son bölümündeki iletişim ödülü oyunu sırasında Elif Yıldırım Gören sakatlık yaşadı. Oyuna devam edemeyen Survivor Elif, Doktor Ulaş Köksal'ın kararıyla hastaneye kaldırıldı. Peki Survivor'da Elif'in sakatlığı nedir? Survivor'da final adaylarından biri olarak gösterilen Elif'in Survivor'a devam edip etmeyeceği ise yeni bölümde ortaya çıkacak.

Survivor Elif'in sakatlığı nedir? Sakatlanan Elif Yıldırım Gören Survivor'a devam edecek mi?

Survivor 2020'nin finalin favori isimlerinden olan 125. bölümündeki iletişim ödülü oyununda kırmızı takımdan Survivor Elif yaşadığı sakatlık sonrası oyuna devam edemedi.

ELİF HASTANEYE KALDIRILDI

Daha önce yaşadığı bir sakatlığı yeniden nükseden Elif Survivor 2020 iletişim oyunu esnasında korku yolu anlar yaşandı.

elif11

Kasığındaki şiddetli ağrı nedeniyle yürümekte zorlanan Elif'e Survivor doktoru Ulaş Köksal müdahale etti. Doktor Ulaş Köksal ile konuşan Elif'in oyuna devam edemeyeceği açıklandı.

elif3

Oyunu yarıda bırakmak zorunda kalan Survivor Elif, yaşadığı sakatlığı anlatarak "Önceki çamur oyununda kasığımda gerilme hissetmiştim. İlk oyunda tekrar oldu ancak devam etti ve ağrım artmaya başladı. Performansımı da etkiledi. Daha fazla devam edemedim. Doktorumuzla karar verdik ve hastaneye gideceğiz" dedi.

elif2

Elif, Doktor Ulaş Köksal ile birlikte tedavi için hastaneye götürüldü.

eliff


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
artık fiziki durumlari kaldirmamaya başladı oyun daha çok askeri eğtim düzenine geçti oldu olacak askere alin adamları yarismami komonda egtimimi belli değil birine birşey olmadan acun kabak tadı veren yarışmayı sonlandir marşı gerekiyor yoksa birine dönülmez bir sakaltlik olacakcak sanırım.artik yeter ....hep aynı şeylerden bıktık ...yani game over zamanı
Uzadıkça tadı kaçıyor,iki araba kazandı artık yarışmaya devam etmese de olur.
adından belli kuvvet,güç, dayanıklılık,
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler