MAGAZİN

Survivor'da kim elendi? Survivor 2021 sms oylaması birincisi kim oldu? İşte 2 Mart Survivor'dan elenen yarışmacı

Survivor 2021'in 2 Mart Salı akşamı ekrana gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Survivor'da bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarında eşitlik sağlandı. Böylece hem ünlüler hem de gönüllülerden yarışmacılar elemeye kaldı. Son bölümde sms oylaması birincisi olan yarışmacı ise herkesi şaşırttı. Sms birincisi olan isimler, diğer eleme adaylarını da belirledi. Peki Survivor'da sms birincisi kim oldu? Survivor 2021'den kim elendi? İşte 2 Mart Salı Survivor'dan elenen yarışmacı.

Survivor'da kim elendi? Survivor 2021 sms oylaması birincisi kim oldu?  İşte 2 Mart Survivor'dan elenen yarışmacı

Survivor'da bu hafta dokunulmazlık oyunlarının birini gönüllüler takımı, diğerini ise ünlüler kazanmayı başarmıştı. Survivor konseylerinde yapılan oylamalarla ilk iki aday belli olmuştu. Survivor son bölümde ise sms birincileri diğer eleme adaylarını açıkladı. Dört yarışmacı arasında en az oyu alan isim ise Survivor'a veda etti.

SURVİVOR'DA SMS BİRİNCİSİ KİM OLDU? ŞAŞIRTAN SONUÇ!

Survivor Türkiye’nin 8. haftasında ünlüler ve gönüllülerin SMS birincileri açıklandı. Ünlüler takımının SMS birincisi Batuhan oldu. Gönüllüler takımı SMS birincisi ise Ayşe Yüksel oldu. Gönüllülerde Ayşe, haftalardır sms birincisi olan Poyraz'ı geçmeyi başardı ve herkesi şaşırttı. Gönüllülerde sms birincisi olan Ayşe adı açıklandığında büyük şaşkınlık yaşadı.

gönüllüler

Ayşe "Gerçekten büyük mutluluk duydum. Hiç beklemiyordum. Oy veren herkese teşekkürler" sözleriyle yaşadığı mutluluğu dile getirdi.

AYŞE1

Survivor'da gönüllüler takımında sms oylamasında Ayşe birinci olurken, Poyraz ikinci, Dora ise üçüncü sırada yer aladı.

SMSG1

Ünlüler takımında ise sıralama açıklandı. Ünlülerde birinci olan Batuhan'ı İsmail ve Çağrı takip etti.

SMSÜ1

SURVİVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor'da haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden takım ünlüler olmuştu. Ada konseyindeki oylamada ünlüler takımının eleme adayı ise oyuncu Öykü Çelik olmuştu.

oyku1

Bu hafta ikinci dokunulmazlığı kaybeden gönüllülerde ise konseydeki oylamada adı en çok yazılan Aleyna Çalışkan, Survivor'da haftanın 2. eleme adayı oldu.

Survivor'da ünlülerde sms birincisi olan Batuhan, 3. eleme adayı olarak Çağman Çatay'ı söyledi. Gönüllüler takımı SMS birincisi Ayşe ise 4. eleme adayı olarak Hanzade Ofluoğlu'nun ismini verdi.

ünlüler

Böylece Survivor'da haftanın eleme adayları ünlülerden Öykü Çelik ve Çağman Çatay, gönüllülerden ise Hanzade Ofluoğlu ve Aleyna Çalışkan oldu.

hanzde

SURVIVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor 2021'de bu hafta elemeye kalan Hanzade, Aleyna, Çağman ve Öykü arasında sms oylamasında en az oyu alan yarışmacı elendi. Acun Ilıcalı, Survivor'dan elenen yarışmacının Çağman Çatay olduğunu açıkladı. Survivor'a geçen hafta katılan Çağman'ın Dominik macerası ise kısa sürdü.

cagman1

"DAHA UZUN SÜRE KALACAĞINI DÜŞÜNÜYORDUM"

Çağman'ın elenmesinden sonra konuşan Acun Ilıcalı ise "Senin burada daha uzun süre geçireceğini düşünüyordum. Ünlüler için büyük bir güç olduğunu söylemiştim. Çok ani bir veda oldu. İyi niyet ve efendilik konusunda doğru mesajları verdin" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
acun yine birini getirir sonuçta survivorda bi dizi ve kurgudan ibaret
havalı bir şekilde geldi ama balon çabuk söndü.
Şu sörvayvırda da hep iddialı yarışmacılar eleniyor herhalde. Hiç iddiasız yarışmacı yok...
Geri Dön