MAGAZİN

Survivor ödül oyununda büyük kavga! Survivor'da Çağrı, Doğan, Dora ve Yiğit birbirine giriyor

Survivor 2021'in 25 Şubat Perşembe ekrana gelecek olan yeni bölümünde ödül oyunu sırasında ortalık karışıyor. Survivor'da ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları birbirlerine giriyor. Doğan ve Dora arasında başlayan gerilim, Çağrı ve Yiğit'in de araya girmesiyle büyüyor. Çılgına dönen Çağrı'yı takım arkadaşları durdurmakta güçlük çekiyor.

Survivor ödül oyununda büyük kavga! Survivor'da Çağrı, Doğan, Dora ve Yiğit birbirine giriyor

Survivor Türkiye 2021'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmanın 25 Şubat akşamı ekranlara gelecek yeni bölümünde takımlar, ödül oyunu için kıran kırana mücadele edecek.

k2

Survivor'da yemek ödüllü yarışma sırasında ortalık geriliyor.

k3

ÇAĞRI ÇILGINA DÖNÜYOR!

Oyun sırasında ünlülerden Doğan ile gönüllülerden Dora arasında tartışma yaşanıyor.

k33

Dora'nın "Sen neye seviniyorsun?" diye bağırdığı Doğan'ın "Senlik bir şey yok oğlum. Sen ne konuşuyorsun?" sözleri ortalığı daha fazla geriyor. Dora "Sen kime oğlum diyorsun?" diye bağırarak Doğan'ın üzerine yürüyor.

k66
Çağrı ise ikiliyi ayırmaya çalışırken, bir anda kendisi de kavganın tarafı haline geliyor.

k4

Çağrı Dora'ya "O elini indir" diye bağırıyor. Kavgaya Yiğit Poyraz da dahil olunca olay büyüyor.

k34545
Oyun alanında kavga büyürken, çok sayıda yarışmacı birbirine giriyor.

k123

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
Ah acun ah insanları bir birine kırdırtma:) bırakın artık senaryo işlerini
bu tanınmış insanlar kavga yaptıkça toplum içinde cinayetler bitmeyecek.bu gibi ptogramlar diziler yasaklanmalı.vahşetin doruklarına ulaştık ülkece durduran yok.önümüzdeki bir kaç yıl sonra biz bir birimizi yemezsek görürsünüz.ne büyük yagmalar olacak ne ölümler gerçekleşek koronayıda eklersek. insanlık kendi sonunu getirdi.marsa giden kurtulur.:)))
@jujo47 Amaç o zaten insanlara bazı şeyleri normalleştirmek. Geçen gün yaşanan olayda anne,baba,çocuk öldürüldü. 2sini öldürdün çocuktan ne istedin yorumları yağdı habere. anne ve ya babayı öldürmek norma gibi bir durum yaşanıyor. Yada tecavüz ettin neden öldürdün gibi. Eskiden tvlerde kadın ve erkek öpüşecekse kanal değişirdi. Sonra ne oldu 3-5 yaşındaki çocuklar bu olayları izleyerek şiddet ve zinanın normal olduğunu düşünerek büyüdüler. Şimdi ise ortada halimiz, trafikte, ticarette, aşkta her şeyde hayat iğrenç bir hal aldı.
ee sonuç
akşama sarmaş dolaş program ve rayting icabı ağız dalaşı.
Geri Dön