MAGAZİN

Survivor ödül oyununda Nisa'dan skandal hareket! Adem'in bacağına fırlattı...

Survivor 2022'nin yeni bölümü öncesi yayınlanan fragmanında nefes kesen mücadeleler sürmeye devam ediyor. Bu akşam ödül oyununda karşı karşıya gelecek olan yarışmacılar yine parkurda fırtına gibi eserken, Nisa'dan oyun esnasında skandal bir hareket geliyor. Parkurda mücadele sonrası elindeki halkayı Adem'e doğru fırlatan Nisa, daha sonra özür dileyerek hatasını telafi etmeye çalışıyor.

Survivor ödül oyununda Nisa'dan skandal hareket! Adem'in bacağına fırlattı...

Survivor'da bu akşam ekranlara gelecek ödül oyunu mücadelesi yine izleyenleri ekran başına kilitleyecek. Hem elenen ismin belli olacağı hem de ödül oyununun oynanacağı yeni bölüm öncesi yeni bir fragman yayınlandı. Yeni bölüm fragmanına ise Nisa'nın skandal hareketi damga vurdu!

2022-05-03-15-21-www.youtube.com

NİSA ELİNDEKİ HALKAYI ADEM'E FIRLATTI

Yayınlanan fragmanda ödül oyununda Nisa'nın elindeki halkayı Adem'in bacağına fırlatması sonucu Adem acı içinde bileğini tutmaya başlıyor.

2022-05-03-15-22-www.youtube.com

Adem'in yere doğru eğilerek bileğini tutması sonrasında herkes kısa bir şok yaşarken, Nisa da yaptığı hareket sonrasında özür diliyor.

2022-05-03-15-23-www.youtube.com

SURVİVOR'DA HAFTANIN 4. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor'da haftanın 4. eleme adayı dün akşam oynanan dokunulmazlık oyunu sonrasında, konseyde yapılan oylamayla birlikte belli oldu. Bu hafta oldukça kötü anlar yaşayan ünlüler takımı bir kez daha konseye gitti ve takımlarından bir kişiyi eleme adayı olarak belirlemek zorunda kaldı. Takımca yapılan oylama sonrasında adı en fazla çıkan isim Sude Burcu oldu. Böylelikle Survivor'da bu haftanın eleme adayları Barış, Evrim, Ayşe ve Sude olmuş oldu.

2022-05-03-15-35-imgrosetta.mynet.com.tr

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ? ELENEN İSİM BELLİ OLDU MU?

Survivor'da bu akşam yapılacak olan eleme konseyi sonrasında yarışmaya bir isim daha veda edecek. Survivor'da bu hafta oynanan 4 dokunulmazlık oyununun 3'ünü kazanan gönüllüler takımından sadece Evrim Keklik eleme adayı olmuştu. Ünlüler takımında ise Barış, Ayşe ve Sude eleme adayı olan isimler oldu. Bu akşam açıklanacak olan SMS oylaması sonucunda bir kişi daha Survivor'a veda edecek.

ACUN ILICALI'DAN MÜJDELİ HABER

Survivor'da dün akşam gerçekleşen ada konseyinde Acun Ilıcalı yarışmacılara adeta bayram müjdesi verdi. Acun Ilıcalı, "Bundan sonra yokluk adası yok. Haziran başına 1 ay var. Survivor'ın gördüğü en büyük ödüller sizi bekliyor. Bol bol uçacaksınız. Güzel bir mayıs sizi bekliyor. Bugün aday olan arkadaşımız yokluğa giden son aday olacak." dedi. Survivor'da artık yokluk adasının olmayacağını belirten Acun Ilıcalı yarışmacıları adeta sevinçten çılgına döndürdü. Bu karara en çok sevinen isim ise neredeyse yarışmanın başından beri eleme adayı olan Evrim Keklik oldu.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler