MAGAZİN

Survivor'da Turabi, Berna'yı çıldırttı

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığı üstlendiği fenomen yarışma Survivar'da 'ünlüler' ve 'gönüllüler' arasındaki kıyasıya yarışma devam ediyor.

Survivor'da Turabi, Berna'yı çıldırttı

Acun Ilıcalı'nın bugüne kadar yapılanlar arasında en sert Survivor olarak nitelediği yarışma üçüncü bölümü ile ekranlara geldi. Daha ilk günlerde büyük çekişmeye sahne olan Survivor'da değişen kurallarıyla heyecan dozu daha da arttı. Açlık ve yorgunluk arttıkça sinirlerde gerilmeye başladı.

Gönüllüler takımında Turabi meydan okudu!

Daha ilk haftada bir üyelerini Ünlüler takımına gönderen ve ödül oyunlarında zorlanan Gönüllüler'de tartışmalar çok erken başladı. Bu hafta Turabi ile Berna arasında gerilim yükseldi.

Turabi, "Adadayız, aç kalacağız. Açlıktan kafayı yemek üzereyim!" derken, Berna'nın kendi yemeğini yemek istemesi üzerine Turabi, Berna'ya sert çıktı. Turabi'nin "Yemek vermiyorum, sıkıysa gelin yemeği alın" demesi üzerine Berna sinirlerine hakim olamadı.

[

TURABİ İLE BERNA ARASINDA GERİLİM YÜKSELDİ (VİDEO)](http://sayyac.mynet.com/tiklama/469?tags=acun&url=http://www.acunn.com/video/survivor/turabi-ile-berna-arasinda-gergin-anlar/5827)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
bu patates--mercimek kavgası yapanlar, otelde lüks odalarda yatıp, bol döküm yiyip içip, muntazam banyolarını, duşlarını alıp bu yarışma için kurulan sette,çekimleri yapıyorlar..senaryosu yazılmış, kurgusu yapılmış bir film izliyor millet..10 gün saçınızı, vücudunuzu şampuansız--sabunsuz temizlemeden yapabilir misiniz..günlük iki kaşık pirinçle o yarışmalarda, o performansı gösterebilirmisiniz..düzgün bir kahvaltı etsek bile, saat 12.00 - 13.00 oldu mu kurt gibi acıkmıyor muyuz..sabah 2 kaşık pilav yiyin ve çıkın evden, bakalım kaç saat dayana bileceksiniz..
turabi kadar iğrenç bi insan görmedim
bunu nerden buldun acun
Diğer Haberler