MAGAZİN

Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'in sosyal medya fenomeni Eslem'le ilişkisi ortaya çıktı

Kripto para borsası Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'in internet sistemlerini kapatması ve yaklaşık 2 milyar dolarlık kripto para ile yurt dışına çıkması gündemdeki sıcaklığını koruyor. Tüm bu gelişmeler yaşanırken, Özer'in hayatı da merak konusu oldu.

391 bin kişinin işlem yaptığı Thodex'te yaşananların "Cumhuriyet tarihinin en büyük dolandırıcılığı" olduğu belirtiliyor. Arnavutluk'a kaçtığı öne sürülen Faruk Fatih Özer hakkında 'nitelikli dolandırıcılık'tan suç duyurusunda bulunulurken, savcılık soruşturma başlattı.

Erol Köse'nin iddiasına göre, Türkiye'yi kripto para piyasasında yaptığı vurgunla soyan Faruk Fatih Özer'in sosyal medya fenomeni Eslem ile aşk yaşıyor.

thodex-in-kurucusu-faruk-fatih-ozer-in-sevgilisi-bakin-kim-cikti_c7e5f

Gerçek ismi Eslem Sena Nur olan fenomen Eslem'le geçtiğimiz yıl aşk yaşayan Özer'in aşırı kıskançlık nedeniyle sevgilisini bunalttığını öğrenildi.

"ÇOK KISKANÇTI"

Erol Köse'ye açıklama yapan Eslem, "Çok zeki çocuktu ve ailece zenginlerdi ancak çok kıskançtı. O yüzden ayrıldık" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 58 yorum
Adam akıllı ülkede böyle keriz olursa bu tur şeyleri daha çok görürüz tosuncuk ders almamışlar bunlar yinede herkese geçmiş olsun
@cengiz_ahmet_1980 Bizim insanlar, kendilerini garanti altına almak ancak başkalarını çalışmaya teşvik etmeye bayılırlar. Kendileri, rahatları uğruna her pisliği göze alırlar. Bir tane koca karı, kuru kafası için 150 M2 evi işgal etmek ister mesela. Yanında da kimseyi istemez. Misal. Böyle çok örnek verilebilir. Bireycilik aşırı olduğu için herkes kendini garanti altına almanın peşinde. Ama başkaları isterse 20 saat çalışsın, bu umurlarında bile olmaz. Üstümüz ayrı yer, ortamız ayrı yer, altımız ayrı yer bizim.
kolay yoldan alin teri dökmeden para kazanmaak isteyenlerin sonu hüsrandır.
Helal olsun afiyetle ye keriz paralarını
Adam buna kapıyı göstermiş şimdide reklam
@memedcan_2020 Kıskanç olduğu da doğru olabilir. Kıskanç ise cidden sıkıntı olmuş olabilir. Çekilmez kıskanç insan.
Geri Dön