MAGAZİN

Tolga Güleç Can Yaman'a ateş püskürdü!

Öyle Bir Geçer Zamanki dizisiyle ekranların sevilen yüzü haline gelen Tolga Güleç, İtalya'da tatil yapan Can Yaman’a ateş püskürdü.

Tolga Güleç Can Yaman'a ateş püskürdü!

Türkiye orman yangınlarıyla boğuşmaya devam ediyor. Ancak bazı kesim ise sosyal medya hesaplarından kendisini, eğlencesini paylaşmaya devam ediyor.

Bu kervana oyuncu Can Yaman eklendi.

Tolga Güleç ise sosyal medyadan Can Yaman’a isyan etti. Can Yaman’ın Türkiye’deki Orman yangınlarına dair herhangi bir paylaşımda bulunmaması ve kendisini ve eğlenceli yaşam tarzını paylaşması üzerinde Tolga Güleç ateş püskürdü.

E7uzglbWUAAiQH5

"UTANMDAN ÇIPLAK FOTOĞRAFLAR PAYLAŞIP..."

Tolga Güleç sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla ‘’Kardeş durmadan Instagram'da üstü çıplak fotoğraflarını paylaşıp like/etkileşim kasacağına, yapsana 2 paylaşım, ihtiyaç listesi paylaş en azından. Paylaş ulan bir şey paylaş. Tamam en yakışıklı sensin, en iyi vücut sende tamam…’’ diyerek sitemde bulundu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Sen paylasiyormusjn belki de adam yardim yapıyordur reklamını yapmiyordur
haklı ve kesınlıkle katılıyorum , ama onlarda ne yapsın paylasacak gundemde kalabıleceklerı tek sey sergıledıklerı et yıgınları ....
en kötüsüde çok unutkan milletiz bu rezilleri unutup bu sefil yaratıklara prim veriyor para kazandırıyoruz… italyada kal zavallı kal ve hiç dönme buraya..
Geri Dön