Too Hot To Handle’dan Francesca, Harry ile gerçekten nişanlandı mı?

Netflix yapımı iddialı yarışma To Hot Too Handle’ın en romantik çiftlerinden biri olan Harry ve Francesca çifti evlilik hazırlığında.

Too Hot To Handle’dan Francesca, Harry ile gerçekten nişanlandı mı?

Netflix’in çok konuşulan reality şov programı To Hot Too Handle’ın özel bölümü yayınlandı. Bu bölümde çok konuşulacak anlar yaşandı.

To Hot Too Handle’ın özel bölümünde Harry, Francesca’ya büyük bir sürpriz yaptı ve elinde tuttuğu plastik yüzükle Francesca’ya evlenme teklifi etti.

1
Harry “Bunu yapmak ister misin, evlenmek ister misin?”

Acemice edilmiş bir evlilik teklifi olmasına rağmen Francesca, Harry’e “Evet” dedi.

2
Francesca “Harry, onunla evlenmek istediğimi biliyor. Yani evet. Elbette.

Amerikan Variety dergisine konuşan Francesca nişanın henüz resmiyet kazanmadığını söyledi.

Francesca, nişanla ilgili Harry ile aralarında geçenleri “Ona biz şimdi nişanlı mıyız diye sordum. O da ‘yani bilmiyorum, sana benimle evlenir misin diye sordum” sözleriyle anlattı. Francesca röportajda evlilik teklifinin uygun bir şekilde ve yüz yüze yapılması gerektiğini söyleyerek “Soranlar için cevap veriyorum. Şu an için hayır, nişanlı değiliz” dedi.

0_MAIN-Too-Hot-To-Handle

Francesca açıklamalarına “Yani nişanlı gibiyiz ama bilmiyorum. Sonuçta Zoom’da buna nasıl karar verebilirsin ki. Bir şey söyleyemiyorum. Ama üzerinde konuştuğumuz bir şey” sözleriyle devam etti.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

@harryjowsey

TOO HOT TO HANDLE (@francescafarago)'in paylaştığı bir gönderi ()

Francesca açıklamalarına “Yani nişanlı gibiyiz ama bilmiyorum. Sonuçta Zoom’da buna nasıl karar verebilirsin ki. Bir şey söyleyemiyorum. Ama üzerinde konuştuğumuz bir şey” sözleriyle devam etti.

Harry’nin elinde tuttuğu plastik yüzükle evlenme teklifi etmesi aslında Francesca’nın fikriydi. Harry, onun bu isteğini hatırlayarak Francesca’ya tatlı bir jest yapmış oldu.

Francesca “Evlilik yüzüklerini paylaştığımız ortak bir dosyamız vardı ama Harry sürekli ‘Nasıl bir yüzük istiyorsun’ diye sormaya devam ediyordu, ben de ona ‘Sadece plastik bir yüzük istiyorum’ dedim. Belli ki Harry bunu planlamış çünkü gitti ve elinde plastik bir yüzükle geri geldi” dedi.

too-hot-to-handle-harry-francesca-1068x623

Harry’nin bu hareketinden hoşlanan Francesca “Şok oldum. Hem komikti hem de çok tatlıydı. Kesinlikle hazırlıksız yakalandım ama hoş bir jest oldu” dedi.

Çiftin nişanı tam olarak resmiyet kazanmasa da, evlilik planlarında ciddi görünüyorlar.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Acayip bir ahlaksız dizi bu karakterleride muazzam pislik
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler