'Trans Erkek Modellik' yarışması yapıyor!

Türkiye'nin ilk trans modeli olan Çağla Akalın, Türkiye'de ilk kez 'Trans Erkek Modellik' yarışması düzenleneceğini açıkladı.

'Trans Erkek Modellik' yarışması yapıyor!

Türkiye'nin ilk trans modeli olan sosyetik güzel Çağla Akalın yaptığı açıklamayla dikkat çekti. Akalın İstanbul'da ilk kez 'Trans Erkek Modellik' yarışması düzenleyecek.

Snob Magazin'in haberine göre; 19 Aralık 2019 tarihinde Maslak'ta düzenlenecek yarışma öncesi açıklama yapan Çağla Akalın, "Türkiye'de ilk defa yapılacak olan Trans Erkek Modellik yarışmasına davetlisiniz. Pek çok şarkıcının sahne alacağı gecede Gogoboy, Gogogril, Zenne ve çok ilginç şovlar sizleri bekliyor. Loca ve stand için şimdiden rezerve yaptırın sonra bana yer kalmamış demeyin" ifadelerini kullandı.

ana foto trans

Yarışmanın jürilerinden biri de İşte Benim Stilim yarışmasından tanıdığımız ve daha sonra cinsiyet değişikliğiyle gündem olan Neslihan Doğrusöz.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Bakın açık açık söylüyorum; Gidişatımız hiç ama hiç iyi değil! Önce herkesin gözlerinin içine baka baka lgbt denilen eylemleri yaptılar, sonra ekranlarda bi kadın çıkıyor 2 çocuğunun babası için 4-5 tane isim veriyor ama hiçbiri çıkmıyor düşünün artık, şimdi de trans modellik yarışması yapılıyor ve bu alenen ifade ediliyor. Bu tür şeyler meşru imiş gibi gösteriliyor ve henüz ergenlik çağında olan çocuklarımızın akıllarını karıştırmaya çalışıyorlar. İnanın çok zor bir dönem bu saydıklarıma bir önlem alınmazsa 30-40 sene sonra bu yazdıklarımı hatırlar zamanında bir gariban uyarmıştı dersiniz!
Yasak olmalı bu tip şeyler bizim diyanet ,rtük ne iş yapar acaba ?
Diyanet yeni araba bakıyor sanırım rtük de sigara falan sansürler
bir bu eksikti. ulan sistem saat gibi çalışıyor
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler