MAGAZİN

TRT'nin MİT dizisi Teşkilat ne zaman başlıyor? Teşkilat 1. bölümden çarpıcı fragman! İşte Teşkilat dizisinin yayın tarihi, oyuncuları ve konusu

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak Teşkilat isimli yeni dizisinin 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Milli İstihbarat Teşkilatı'nın çarpıcı operasyonlarının anlatılacağı Teşkilat dizisinde, MİT'İn sır gibi saklanan ve "Kale" olarak adlandırılan kampüsünden görüntüler de ilk kez ekrana gelecek. Peki Teşkilat dizisi ne zaman başlıyor? İşte Teşkilat dizisinin 1. bölüm fragmanı, konusu ve oyuncu kadrosu.

TRT'nin MİT dizisi Teşkilat ne zaman başlıyor? Teşkilat 1. bölümden çarpıcı fragman! İşte Teşkilat dizisinin yayın tarihi, oyuncuları ve konusu

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği dizinin yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın yapıyor. Teşkilat dizisi,yedi vatan sevdalısı istihbaratçının olağanüstü operasyonlarını, geride bıraktıkları sevdiklerini, vatan uğruna yaptıkları fedakarlıklarını ekrana taşıyor.

111-hdki

Çekimleri başkent Ankara’da tüm hızıyla devam eden ve zengin oyuncu kadrosuyla öne çıkan dizinin başrolünde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl yer alıyor.

11111-9Ib6

Soluk soluğa izlenecek yılın en iddialı dizisi “Teşkilat”, 7 Mart Pazar günü saat 20.00’de TRT 1 ekranlarından izleyiciyle buluşacak.

11111111-15tV

TEŞKİLAT DİZİSİ KONUSU NEDİR?

‘Teşkilat’ dizisiyle, Milli İstihbarat Teşkilatı’nın sır gibi saklanan ve kale adıyla bilinen kampüsünden görüntüler ilk kez ekrana gelecek.

img-20210226-wa0030-qUKx

MİT’in görev uygulama teknolojisinde kullandığı bazı yöntemler ve İHA/SİHA teknolojisindeki son gelişmeler de bu dizi ile izleyiciyle buluşacak.

img-20210228-wa0008-9ef0

‘Teşkilat’, ülkesi için kendi hayatlarından vazgeçip kalabalıkların içinde görünmez olmaları gereken zorlu bir görevi kabul ederek, kelimenin tam anlamıyla “yer altına” inen ‘yedi vatan sevdalısının’ mücadelesini, fedakarlıklarını, adanmışlıklarını ekrana getirecek.

img-20210228-wa0009-Uk59

Türkiye tarihinin gerçek olaylarına ve gerçek kahramanlarını konu alan dizide, bir ölüm-dirim savaşının, bazen bir ateş çemberinin içinde “kötü adamların” kim olduğu da çok konuşulacak ve tartışılacak.

img-20210228-wa0013-FgKS

TEŞKİLAT DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Serdar Yeğin’in yer aldığı ve Milli İstihbarat Teşkilatı’nın bir anlamda perde arkasını gözler önüne serecek olan ‘ Teşkilat’, 7 Mart tarihinden itibaren her Pazar saat 20.00’de TRT 1’de olacak.

resize-img-2782-ExMG

img-20210228-wa0014-6LJO

resize-img-2430-p3Lh

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
MERAKLA BEKLİYORUZ. TÜRKİYEDE SİYASİ POLİTİK GERİLİM TÜRÜ FİLİMLER MALESEF YOK DENECEK KADAR AZ

İlginizi Çekebilir

Geri Dön