Tuba Ünsal'dan sütyensiz poz!

Yaptığı cesur paylaşımlarla adından söz ettiren oyuncu Tuba Ünsal, derin dekolteli pozuyla çok konuşuldu. Ünsal'ın sütyensiz cesur pozuna beğeni ve yorum yağdı.

14 Şubat paylaşımındaki yazısı ve üstsüz fotoğrafıyla gündem olan güzel oyuncu Tuba Ünsal, cesur paylaşımlarına devam ediyor. Son olarak ünlü fotoğrafçı Cem Talu'ya poz veren oyuncu, Göbeğine kadar açık olan kimono tarzı yeleğiyle yine yürek hoplattı.

Özel çekimde verdiği pozları sosyal medya hesabından paylaşan Ünsal, paylaşımına "Hayat" notunu düştü.

Ünsal'ın cesur göğüs dekolteli fotoğrafına ise onlarca takipçisinden yorum geldi. Kimi takipçi oyuncuya övgü yağdırırken bir kısım kullanıcı kilosundan dolayı göbeğinin çıktığını ileri sürdü.

tuba-unsal-gobegine-kadar-acik-olan-gomlegiyle-717234_3787_12_b

Son paylaşımı, 38 yaşındaki oyuncunun bu tarzda verdiği ilk pozu değil. Ünsal yine bir markanın çekimleri için kamera karşısına geçmiş, siyah gömleği ve derin göğüs dekoltesiyle çok konuşulmuştu.

Ünsal'ın cesur pozuna ise "Bir anneye yakışmayacak pozlar" diyerek tepki göstermişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
ülke fuhuş yerine döndü,müslümanlık ayaklar altında,haram helal kalmadı,tv lerde insanların yoldan çıkması için her türlü teşvik devlet tarafından karşılanıyor,devlet ve millet çöküyor ama bu bataklıktaki insanların yüzünden hiçbir şey hayırlı olmuyor,şeytanın ülkesi konumuna doğru gidiyoruz.müslümanlarda sesi çıkan ya hapse atılıyor yada başka bir şey söylenecek diye ağızlarını açamıyorlar,cahil müslümanlar yüzündende müslümanlıkta git gide kötüye gidiyor
haklılık payınız var tabiiki.. bu bir kadın ve verdiği pozlar takındığı tavır islamı bilerek bilmeyerek veya isteyerek yaptığı iş diyelim..diğer yanda dinini kullanarak yapılanlara her tür melaneti işleyerek ve din gereği adı altında çocukçuluk oğlancılık vesaire vesaire yapmak aslen şeytanın iblisin taaa kendisiyle dans etmek değilmidir...bilhassa son yıllarda din adına yaşanan sapkınlıklara ne diyeceksiniz..müslümanlığı kendimiz içiñ yaşayalım.çünki yaradan bunun için yarattığına akıl fikir vermiş değilmi..
Tokiden ev alacaksanız %0.49 faizle devlet bankasından çekilen kredi helaldir. Diyen yetkililerin haberine de bu yorumu yaptınmı. Bunun günahı kendine ya onlarınki
Bu kadını çok seksi buluyorum..Ölüyü diriltir valla
muhteşem kadın
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler