Tuba Ünsal'dan üstsüz fotoğrafla 14 Şubat kutlaması

Tuba Ünsal, 14 Şubat Sevgililer Günü'nü üstsüz fotoğraf paylaşarak kutladı! Tuba Ünsal'ın yaptığı paylaşım sosyal medyada beğeni topladı.

Tuba Ünsal'dan üstsüz fotoğrafla 14 Şubat kutlaması

Tuba Ünsal da 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel paylaşım yapmayı ihmal etmedi. Tuba Ünsal, 14 Şubat paylaşımındaki yazısı ve üstsüz fotoğrafıyla gündem oldu.

Ünsal pozuna ise şu notu yazdı:

"En güzel sevgi insanın kendine duyduğu öz sevgi olmalı. O kadar harap bitap büyütülen kızlarız ki birisi kafamızı okşasa aşk sanmaktan, bir güzel laf etse dünyaları yakıp yıkıp peşinde koşmaktan, yalan söylese de acıtmadan söylediği, azar azar üfleyerek kemirdiği ruhunuzu 'yeter ki yalnız kalmayayım' korkusuyla yok saymaktan bıkmıyoruz.

Capture

Sonra elinde kocaman bir sıfır kalıyor. Güçlüsü güçsüzü tüm kadınlar aşk karşısında kekeme... Mümkün olana kanaat etseniz, hayallerinizi hakikat zannetmekten vazgeçseniz bu böyle olmaz! Bu haliyle herkes acınacak durumdadır, ama insan önce kendine acımalı."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
:Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir....
deme öyle hemen yobaz damgası yersin ,kıral çıplak ama bunu dile getirenlere şamarı yer.kabile hayatını geçti bizimkiler maşallah önlerinde bi bez dolaşıp duruyolar.insan neden hamrem yerlerini açmaya bukadar meraklı.
bu da uzatmaları oynuyor artık
Antipatik,sevimsiz ve çirkin
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler