Tuğba Ekinci'den Cumhurbaşkanı Erdoğan paylaşımı

Şarkıcı Tuğba Ekinci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafını paylaştı. Ekinci'nin paylaşımına kısa sürede binlerce yorum ve beğeni yağdı.

Tuğba Ekinci'den Cumhurbaşkanı Erdoğan paylaşımı

Şarkılarının yanı sıra yaptığı sivri çıkışlarla adından söz ettiren Tuğba Ekinci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafını paylaşarak Cumhurbaşkanı'na övgü yağdırdı.

Daha önce YSK'nın İstanbul kararından sonra Ekrem İmamoğlu'na destek veren isimleri eleştiren Tuğba Ekinci, her fırsatta Erdoğan'a olan desteğini gösteriyor. Şarkıcı son olarak Erdoğan'ın çay içerken çekilen fotoğrafını "Karizmatik çıkmış sayın Cumhurbaşkanımız" notuyla paylaştı.

Tuğba Ekinci'nin paylaşımına kısa sürede binlerce yorum ve beğeni yağdı.

sarkici-tugba-ekinci-erdogan-a-ovgu-yagdirdi-12094021_4020_m (1)

ÖZÜR DİLEMİŞTİ

YSK'nın İstanbul seçimlerini iptal etmesinin ardından açıklama yapan Ekrem İmamoğlu, ünlü isimlerinde susmaması gerektiğini belirterek destek beklediğini söylemişti. İmamoğlu'nun sözlerinden sonra birçok ünlü isim sosyal medya hesaplarından #herşeygüzelolacak etiketiyle destek mesajları yayınladı. Durumdan rahatsız olan Ekinci ise, "Her zaman yanınızdayım çünkü sizi en azından tanıyoruz partinizle beraber ülkemize yaptığınız tüm gelişimler için teşekkür ederim. Kalbinizi kıranlar adına ben özür dilerim İyi olan kazansın Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan" diyerek Erdoğan'dan özür dilemişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 42 yorum
albüm mü çıkartıyor acaba ? yoksa illerde konser mi veremiyor artık nedir bu sevgisinin sebebi :)
@kutay_tambi_1989 yavrum cem yılmaz ve turevlerinin ekrem efendiyi alkışlamalarının altında da yoksa belki konserler yada programlar verirsiniz diye mi sevyiyolar senın mantıgın yabı kac gram onu da anlayamadım hehehe
belediye başkanlarına duyurulur
O sizin cenahtaki "sanatçı " lar için geçerli.
her insan sevebilir.. diğerleri sevgisini belli edince skñti olmuyorsa buda olmamali
çok komiksin çok güldüm sana....yalakalık diz boyuu....
sağda inecek var ??
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Diğer Haberler