SPOR

CANLI

Türk'üyle, Kürd'üyle teröre karşı omuz omuza

Galatasaray'ın Mersin İdmanyurdu maçı öncesinde terör olaylarında şehit düşen asker ve polislerin isimleri stat hoparlöründen tek tek okundu. 

Türk'üyle, Kürd'üyle teröre karşı omuz omuza

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Taraftarlar da organizasyona her şehit için "Burada" diyerek eşlik etti. Şehitlerin isimlerinin okunmasının ardından Galatasaraylı taraftarlar, 'Şehitler ölmez, vatan bölünmez' diyerek terörü lanetledi. Taraftarlar ayrıca, 'Türküyle, Kürdüyle teröre karşı omuz omuza' yazılı dev pankart açtı.

TT Arena'da tarihe geçen anlar

[Maçtan kareler![Galatasaray - Mersin İdmanyurdu maçından kareler(1)](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2123763/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/galatasaray-mersin-idmanyurdu-macindan-kareler1-155090-myspor)

Öten yandan Sarı-kırmızılı oyuncular üzerlernde Beşiktaş, Fenerbahçe ile Galatasaray ambleminin yer aldığı ve tişörtler ile çıktı.

Galatasaray, ligin 4. haftasında sahasında Mersin İdmanyurdu’nu ağırlıyor. Mücadele öncesi sarı-kırmızılı oyuncular üzerlernde Beşiktaş, Fenerbahçe ile Galatasaray ambleminin yer aldığı ve ‘Teröre karşı birlikteyiz’ yazılı siyah tişörtler ile çıktı.

Galatasaraylı taraftarlar ise, ‘Şehitler ölmez vatan bölünmez, ‘Bu vatan bölünmez bu böyle biline, bu vatan uğruna hazırız ölmeye’ tezahüratlarında bulundu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler