SPOR

CANLI

UEFA, Beşiktaş'ın Türkiye Kupası'nı iade etti

UEFA, daha önce resmi sitesinde yer vermediği Beşiktaş'ın 2011 yılında kazandığı Türkiye Kupası'nı bugün yaptığı güncelleme ile Beşiktaş sayfasına koydu.

UEFA, Beşiktaş'ın Türkiye Kupası'nı iade etti

Bir kaç hafta önce ortaya çıkan bu skandal sonrasında UEFA yetkilileri olayın kasıtlı olmadığını, sadece sayfa güncellemesinin gecikmiş olabileceğini belirtmişlerdi. Ancak bu açıklamalara rağmen kamuoyunda UEFA'nın bu güncellemeyi yapmamasının Beşiktaş'ın aldığı cezaya bağlı olduğu görüşü hakim olmuştu.

UEFA resmi internet sitesi yaptığı yeni güncelleme ile Beşiktaş'ın kazandığı kupalar kısmına "2011 Türkiye Kupası" eklemesini yaptı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 28 yorum
İNŞALLAH TRABZONUN KUPASINİDE VERIR
BAK KARDEŞİM BEN BEŞİKTAŞLIYIM,ANCAK BEŞİKTAŞ'TAN SONRA EN DEĞER VERDİ ĞİM VE TAKDİR ETTİĞİM TAKIM TRABZONSPORDUR.ANCAK GÜNAHIM KADAR SEVMEDİ ĞİM AZİZ YILDIRIMIN'IN BİR ZAMANLAR FEDAİLİĞİNİ YAPAN MAFYA BOZUNTUSU BAŞKANINIZ SİZİ YANLIŞ YÖNLENDİRİYOR.O SENE FENERBAHÇE SİZİN BİR PUAN ÖNÜNÜZDE LİGİ BİTİRDİ.VE FENERBAHÇELİ FUTBOL TAKIMI OLARAK O YIL ADAM GİBİDE FUTBOL OYNADILAR.PERDE ARKASINDA ŞÖYLE OLMUŞ,BÖYLE OLMUŞ?DOĞRU OLABALİR.ANCAK BU O YIL LİGİ HAKDEDEN FENERBAHÇELİ FUTBOLCULARA BÜYÜK HAKSIZLIK OLUR VE GÜNAHTIR.KUPAYI HAKEDEN FUTBOLCULAR.SİZDE BUNU ARTIK KABUL EDİN.KEMAL BULGAN
kola kutusundan bi kupa yaptım gel vereyim :) :) :)
sapını sana versinler
yeni bitti yeğen. eeheheeheheheheh
kupa müzemizde maçası yiyen gelsin alsın platinimi alır fifa mı alır cas mı alır yoksa babayımı alır gelsin alsın
3 tane yaptırmışlar..1i trabzona..yani..3 ün biri
alısınız BABA yı
beşiktaş kupasını aldı avanak biz zaten hiç vermedik size de sapı kaldı!allahın kerizleri!heeeey osman al sana kupoa osman osman bom bom bom!
NE BJK NE DE FB ŞİKE YAPMAMIŞTIR. İŞİN ADI ÖYLE KONULMAYA ÇALIŞILDI. ÖYLE OLSAYDI, YALNIZ BJK VE FB DEĞİL, KARIŞAN TÜM TAKIMLARIN KÜME DÜŞÜRÜLMESİ SÖZ KONUSU OLURDU. HER NEDENSE BU GERÇEĞİ KİMSE GÖRMEK İSTEMİYOR.
sen hangi gezegenden geldin?
asıl sorun bir çok takımın şikeye karışması.o nedenle fb ve bjk küme düşürülmedi.Sayın Başbakan olaya el koydu ve kümede kaldılar.İspanyol gazeteleri bu duruma o dönemde ispanyolca TAM TÜRK İŞİ diye başlık attılar...........Oy uğruna hırsızlık meşru hale getirildi.
bence uefanın resmı ınternet sıtesınden alınması gereken tek sey fb sampıyonluk kupasıdır tescıllı ınsanlara nasıl kpa verılır
Takım
O
Av
P
Geri Dön