SPOR

CANLI

Volkan Demirel ve Yalçın el sıkışmadı!

Fenerbahçe'nin evinde Başakşehir ile oynadığı mücadelede Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel, Başakşehir'in tecrübeli savunma oyuncusu Yalçın Ayhan ile el sıkışmadı.

Volkan Demirel ve Yalçın el sıkışmadı!

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

2013 yılında Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanan Fenerbahçe - Kasımpaşa maçında gerginlik yaşayan Başakşehirsporlu Yalçın ile Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel maç öncesi yapılan seromonide el sıkışmadı. İki futbolcu arasındaki gerginliğin devam ettiği gözlendi.

İŞTE 2013 SENESİNDE YAŞANAN GELİŞMELER!
Habertürk'ün o zaman yaptığı haberine göre; Anadolu 68. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen ilk duruşmaya Volkan Demirel ile müşteki Yalçın Ayhan katıldı. Sanık Demirel verdiği ifadede maç esnasında Yalçın’ın ailesine ve özellikle annesine küfür ettiğini Semih Şentürk’ten duyduğunu belirterek şunları söyledi:

[Kadıköy'de Emre ve Semih'e sevgi gösterisi!](http://spor.mynet.com/fenerbahce/90330-kadikoyde-emre-ve-semihe-sevgi-gosterisi.html)

"KÜFÜRÜ YÜZÜME SÖYLE, BULUŞALIM"
“Küfür edip etmediğini sordum. Ettiyse yüzüme etmesini söyledim. O da bana ‘Sen herkesi evden aldırıyormuşsun. Sen kabadayımısın’ dedi. Otobüse binerken tekrar karşılaştık bunun kamera görüntüleri de vardı. Görüntülerde üzerime yürüdüğü sabittir. Çevremizdeki insanlar bizi tuttu ayrıldık. Maç sonrası kendisini aradım. ‘Küfürü yüzüme söyle buluşalım’ dedim. Telefonda maçta penaltı yaptırdığı için üzüldüğünü ağzından ne çıktığını bilmediğini söyledi. Benden özür diledi.”

YALÇIN AYHAN: "VOLKAN BENİ İKİ KEZ TEHDİT ETTİ"
Bu sezon Başakşehir’de oynayan Yalçın Ayhan ise Volkan’ın kendisini iki kez üst üste tehdit ettiğini ve küfürler savurduğunu belirterek şunları söyledi:

“Maç sonunda yolumu kesti, koluma girerek kenara çekti ve sinkaflı bir kelime kullandı. Beni evimden aldıracağını söyledi. Otobüse yaklaşırken tekrar yanıma geldi. Yine küfür etti yine ‘Seni evinden aldıracağım’ dedi.

YALÇIN AYHAN: "TEHDİTLERİNE TELEFONDA DA DEVAM ETTİ"
Tehditlerine telefonda da devam etti. Ben ona maç esnasında kesinlikle küfür etmedim. Semih Şentürk’ten duydukları doğru değildir. Demirel benim üzerimde korku yaratmıştır.” Şahitlerin dinlenmesinin ardından mahkeme maçın kaydının istenmesi ve Semih Şentürk’ün zorla duruşmaya getirilmesine karar vererek duruşmayı erteledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
Yalçın kıvırıyorsun. Küfür ettiysen ettim . etmediysen etmedim de
@iboerkan GERZEK KÜFÜR ETMEDİM DİYO İŞTE. KOKOREÇLE ÇAY MI İÇTİN SEN
volkan demirel nerdeyse oralarda vukuat vardır.
karaktesız ukala terbıyesiz ahlak yoksunu kime benzemiş acaba.balık bastan kokarmış?
@rezil_sikeciler yalçın aynı dursun özbeğe benziyor. saydığın özellikler var dursunda ve gs nin tüm gelmiş geçmiş yöneticilerinde
Takım
O
Av
P
Geri Dön