MAGAZİN

Wilma Elles üçüncü çocuk için tarih verdi

Wilma Elles, ikiz bebekleri Melodi ve Milat'la beraber bebek dergisi için objektif karşısına geçti.

Wilma Elles üçüncü çocuk için tarih verdi

Ünlü oyuncu, çekim sonrası verdiği röportajda "ikiz" annelerine tavsiyelerde de bulundu: "İkiz bebek sahibiyseniz, bebeklerinizin gelişimlerinin de farklı olacağını göz önünde bulundurmalısınız. Mesela biri önce oturmayı öğreniyor, diğeri konuşmaya yakın sesleri erkenden çıkarabiliyor. Bunları görüp, destekleyebilmelisiniz."

Elles, üçüncü bebekle ilgili soruya ise "Geniş aileleri çok seven biri olarak, kalabalık bir ailem olmasını elbette istiyorum. Ama üçüncü çocuk için daha var, kısmetse yaklaşık beş sene sonra" diye yanıtladı. Doğumdan kısa süre sonra eski formuna kavuşan Wilma Elles, "Diyet yapmıyorum, özellikle de dengesiz diyetlere karşıyım. En önemlisi, sağlıklı beslenmek" diyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
itici, mitici abi çok şanslı kadın geldi ülkeye rolleri kaptı zengin adamla evlendi bide çocuk yaptı hemde ikiz ve üstelik bir kız bir erkek bir arada tutturdu daha ne olsun :)))
itici kadın, sanki başkasının çocuğu yok bu nedir ya
Kendi ülkelerinde adam yerine koyulmayanlar bizim ülkemizde el üstünde tutuluyor nedense...2 değil 50 tanede doğurur, sanki kendisi bakıyor, kaç kere altını temizlemiştir acaba, kaç kere yıkamıştır.
Geri Dön