Windigo, Calyx ile 3 aylık yeni bir anlaşma sağladı

Calyx’i tekrardan deneme sürecine aldığını duyuran Windigo kadrosunu güçlendiriyor.

Windigo, Calyx ile 3 aylık yeni bir anlaşma sağladı

Windigo’nun DreamHack Masters Dallas 2019’daki stand-in kadrosunda yer alan Buğra “Calyx” Arkın, 3 aylık deneme süreci için Windigo’ya tekrardan katıldı.

Windigo yeni transferlerini duyurdu

Son olarak IEM Chicago 2019’da yarı final oynayarak dikkatleri üzerine çeken Windigo, yeni transferlerini duyurdu. Önümüzdeki 3 aylık süreçte Windigo’nun stand-in kadrosunda Calyx ve Ali “hAdji” Haïnouss olacak. Uzun süredir takımda yer alan Viktor “v1c7oR” Dyankov ve Yanko “blocker” Panov ise yedeğe çekildi.

Calyx’in DreamHack Masters etkinliğinde takıma dahil olduğunda, Bulgarca konuşan oyunculardan oluşan Windigo’nun İngilizce olarak iletişime geçmekte zorlandığını görmüştük. Etkinlik sonrası HLTV’ye konuşan v1c7oR, Calyx’in böyle bir ortamda işinin çok zor olduğunu söylemişti. Windigo’nun önümüzdeki haftalarda herhangi bir uluslararası turnuvada yer almayacağını düşünürsek, takımın iletişim sorununa yoğunlaşacak bolca zamanı olacaktır.

DreamHack’ten sonra başka bir takımda yer almayan tecrübeli oyuncularımızdan Calyx’e şimdiden başarılar diliyoruz. Calyx’in Windigo ile birlikte iyi bir başlangıç yapması durumunda kendisini üst düzey takımlarda görebiliriz.

Calyx ve hAdji’nin takıma katılmasından sonra Windigo’nun stand-in kadrosu:

Kamen “bubble“ Kostadinov
Valentin “poizon“ Vasilev
Georgi “SHiPZ“ Grigorov
Buğra “Calyx“ Arkın (deneme sürecinde)
Ali “hAdji“ Haïnouss (deneme sürecinde)

Windigo oyuncusu, Calyx hakkında açıklamalarda bulundu

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler