MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Yalnız Kurt dizisinin Barış'ı Yalçın Hafızoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında? EDHO'da Hızır Ali'yi canlandıran Yalçın Hafızoğlu Yalnız Kurt'ta!

Yalnız Kurt dizisinin Barış'ı Yalçın Hafızoğlu merak konusu oldu. Yalnız Kurt dizisi 2. sezon 1. bölümüyle bugün ATV izleyicisiyle buluşuyor. Hasan Denizyaran, Damla Colbay, Cihan Ünal ve Jessica May'ın başrollerini paylaştığı dizinin senaryosunu Murat Koca, Ali Alper Erze, Recep Çavdar ve Adem Bıyık yazdı. Dizinin yönetmen koltuğunda Çağatay Tosun oturuyor. Peki Yalnız Kurt dizisinin Barış'ı Yalçın Hafızoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte Yalçın Hafızoğlu'nun hayatı ve biyografisi...

14 Ekim 2022 Cuma günü ATV ekranlarına 2. sezonuyla dönen Yalnız Kurt dizisi'nde Barış Serbey karakterine hayat verecek olan ünlü oyuncu Yalçın Hafızoğlu vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Başarılı aktör, daha önce de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinde Hızır Çakırbeyli'nin oğlu Hızır Ali karakterine hayat vermişti. Peki, Yalnız Kurt dizisinin Barış'ı Yalçın Hafızoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte EDHO'da Hızır Ali karakterine hayat verdikten sonra Yalnız Kurt dizisinde Barış Serbey karakteriyle izleyici karşısına çıkacak olan Yalçın Hafızoğlu'nun biyografisi...

YALÇIN HAFIZOĞLU KİMDİR?

Yalçın Hafızoğlu 18 Ağustos 1989'da İstanbul’ da doğdu.

Babası Samsunlu, annesi Üsküp, Makedonya göçmenidolan Yalçın Hafızoğlu Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği'nden mezun olmuştur. Haliç Üniversitesi' nde Tiyatro Yüksek Lisansı yapmakta olan Hafızoğlu, 2014-2016 yıllar arasında oyunculuk eğitimi aldı.

Yalçın Hafızoğlu Star TV'de yayınlanan Kiralık Aşk dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldıktan sonra Keşif Çanakkale filminde oynadı. 2016 yılının Kasım ayında atv'de yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna katılan ünlü oyuncu, dizide Hızır Ali Çakırbeyli karakterine hayat verdi.

YALÇIN HAFIZOĞLU HANGİ FİLM VE DİZİLERDE OYNADI?

Yalçın Hafızoğlu'nun oynadığı diziler:

2022- Yalnız Kurt

2022 Gülümse Kaderine

2016-2021 Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

2016 Kiralık Aşk

Yalçın Hafızoğlu'nun oynadığı filmler:

2022 Sevmedim Deme

2022 Omuz Omuza

2022 Sen ve Ben

2018 Keşif Çanakkale

d1

YALNIZ KURT 21. BÖLÜM KONUSU

Murat Koca, Ali Alper Erze, Recep Çavdar ve Adem Bıyık'ın senaryosunu yazdığı,yönetmenliğini Çağatay Tosun üstlendiği Yalnız Kurt dizisinin 21 bölümündeAltay, Davut, Bahadır'ın yol vermesinin ardından Golyat'a karşı kendi insiyatifi ile savaşacak. Davut, Güneybatıda Lübnan, batıda Akdeniz, kuzeyde Türkiye, doğuda Irak, güneyde Ürdün ve güneybatıda İsrail ile çevrili olan Suriye'de tek başına büyük bir operasyon gerçekleştirir. Bu durum Golyat'ın İstanbul konsülünün oklarını üzerine çekmesine neden olur. Halit ise yeğeninin gerçekleştirdiği bu operasyon ile ilgili konsüle hesap vermek zorunda kalır.

d2

Golyat'ın İstanbul konsülünün gündeminde ise gerçekleştirilmeyi bekleyen "Medusa Planı" vardır. Konsül üyeleri bu planı hayata geçirmek için, Türkiye'ye zarar verecek hiçbir eylemden kaçınmayacaklardır. Fakat onlar, bu eylemlerini durdurmak isteyen ekipten habersizdir.

555

Altay artık yoluna en güvendiği can yoldaşlarıyla devam etmek ister. Akil Dağı operasyonunda sırt sırta savaştığı tim arkadaşlarından hayatta kalanları Golyat'a karşı savaşmaya çağırır.

d3

Doğan ise Altay'la birlikte yaptığı son hamlenin ardından Halit Yıldırım tarafından gözden çıkarılıp Mira aracılığıyla elinden ne varsa alınmıştır. Ela'ya kol kanat gerip kendine yeni bir düzen kurar. Geldiği yere geri dönen Doğan için artık sıfırdan başlama zamanı gelmiştir.

Öte yandan Altay bir şeyleri çözebilmek için Meryem Johnson'ın kim olduğunu öğrenmek durumundadır. Durum Meryem için de pek farklı değildir.

Peki, Yalnız Kurt'ta Altay, Suriye'de yaptığı operasyonda başarılı olabilecek mi? Altay ve timini çıkacakları ilk operasyonda neler bekliyor? Yeni bir hayat kuran Doğan yeni köşesine mi çekilecek, yoksa intikam alacak mı? Meryem Johnson kimin kızı? Altay, Meryem Johnson'ın kim olduğunu öğrenebilecek mi?

Vitrin


En Çok Aranan Haberler