MAGAZİN

'Yaprak Dökümü', 'Aşk-ı Memnu' çekişmesi

BİRLEŞİK Arap Emirlikleri'nden uydu aracılığıyla yayın yapan MBC'nin iki ayrı kanalında ekrana gelen iki Türk dizisinden 'Yaprak Dökümü'nün, 'Aşk-ı Memnu'dan daha fazla ilgi gördüğü belirtildi.

'Yaprak Dökümü', 'Aşk-ı Memnu' çekişmesi

Hemen her gün Arap magazin dünyasında Türk dizileri rol alan ve kahramanları ile ilgili bilgiler yer alırken, 'Al Awrak Al Mutasaketa' ismi ile ekrana gelen 'Yaprak Dökümü' ile 'Al Eshq Al Mamnoue' ismi ile yayınlanan 'Aşk-ı Memnu' oyuncuları sürekli gündemde bulunuyor. İki diziden 'Yaprak Dökümü' daha geniş alandan uydu aracılığı ile izlenen 'MBC 1'de, 'Aşk-ı Memnu'yu Kuzey Afrika ve Ortadoğu'dan rahatlıkla izlenebilen 'MBC 4' kanalında kanallarda yayınlayan MBC'nin bu tercihinin izlenme oranlarını etkilediği öne sürüldü.

[

KIVANÇ TATLITUĞ (FOTO - GALERİ)](http://birbak.mynet.com/galeri/kivanc-icin-binlerce-kisi-toplandi/230/168369)

MBC'nin web sayfasında daha önce zirvedeki 'Gümüş' dizisi ile Ortadoğu'da üne kavuşan 'Aşk-ı Memnu'daki 'Behlül' Kıvanç Tatlıtuğ ile 'Yaprak Dökümü'nde 'Oğuz' karekterini canlandıran Tolga Karel'in mi daha fazla beğenildiği soruldu. Anket sonucunda Tatlıtuğ, yine de ilk sırayı yer aldı.

Arap forumlarında sürekli iki film tartışılırken, yayınlanan bölümlerin de internetteki video paylaşım sitelerinde kısa sürede yer aldığı, bunların ilgi görmezi üzerine bazı kişilerin Türkiye'deki internet sitelerinden dizilerin Türkçe sesli orijinallerini Arap sitelere yüklediği görüldü.

[

İŞTE O GÖRÜNTÜLER!](http://video.mynet.com/gagarino/Turk-dizileri-Arap-kanalinda/1028711/)[**

**](http://birbak.mynet.com/galeri/kivanc-icin-binlerce-kisi-toplandi/230/168369)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
kıvanç ile bu salağı karşılaştırmak bencede hata
Bu ikisinide sevmem ikiside bayana benziyor..erkek dediğin Kenan İmirzalıoğlu gibi olur :))
ikiside birbirinden bok saçma sapan işler szi kıytırıkları bırakında haber yapacaksanız adam gibi kaliteyi yapın mesela ezel 50 ülke satın aldı işte grur budur
Geri Dön