Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yarasa yediği anları sosyal medyadan paylaştı! Kemiklerini bile kemirerek yedi... Cezası ağır oldu

  İçerik devam ediyor
  İçerik devam ediyor

  Tayland'ın kuzeydoğusundaki Sakhon Nakhon eyaletinde yaşayan Phonchanok Srisunaklua isimli YouTuber, sosyal medya hesabından yarasa çorbası içtiği anları paylaştı. Yarasa çorbasının suyunu içtikten sonra bütün haldeki hayvanı alarak ısırmaya başlayan YouTuber beş yıl hapis cezasıyla karşı karşıya kaldı.

  YouTube’da yaklaşık 400 bin abonesi bulunan Phonchanok Srisunaklua isimli bir sosyal mesya fenomeni yarasa çorbası içtiğini gösteren 40 dakikalık klibi yayınladıktan sonra tepkilerin odağına yerleşti. Bütün halde bulunan yarasayı kaynatarak kendisine yemek yaptığını dile getiren fenomen isim Yaban Hayatı Koruma ve Koruma Yasası'nın 17. Maddesini ihlal etme suçundan tutuklandı.

  ÖZÜR DİLEMESİ İŞE YARAMADI

  1

  Başlangıçta hakkındaki suçlamaları reddeden ve videosunu silen Phonchanok Srisunaklua görüntülerin ortaya çıkmasından sonra bir özür paylaşımı yaptı. Görüntülerde yarasayı kaynattıktan sonra içerisine soğan, biber ve domates ekleyerek lezzetli bir çorba yaptığını anlatan Srisunaklua, önce kaşık kaşık yemeğin suyundan içiyor. Ardından ise tabağın tam ortasında duran yarasanın kanatlarından tutarak ısırmaya devam ediyordu.

  2

  Kötü bir niyeti olmadığını dile getiren Youtuber, bir daha yarasa yemeyeceğine söz vermesine rağmen tutuklanmaktan kurtulamadı. Fenomen isim 5 yıl hapis cezası istemiyle mahkemeye sevk edildi.


  Express

  En Çok Aranan Haberler