MAGAZİN

'Yavuz'la bir daha asla'

Geçtiğimiz yıl Yavuz Bingöl'le nikah masasına oturan ve evlilikleri tek celsede biten şarkıcı Öykü Gürman, açıklamalarda bulundu Türkücü Yavuz Bingöl ile şarkıcı Öykü Gürman, 3 yıl boyunca aşk yaşayıp 4 Ağustos 2015'te dünya evine girmişti.

'Yavuz'la bir daha asla'

8 aylık evliliklerinden sonra çift yollarını ayırma kararı alıp tek celsede boşanmıştı.

Ayrılma nedeni ise: Yavuz Bingöl'ün geceleri sürekli dışarı çıkması, eve dönmek yerine kültür merkezinde kalması, ayrıca hafta sonları da sürekli seyahat etmesiydi.

Öykü Gürman, verdiği bir röportajda "Geçmişe dönebilseydik, Yavuz Bingöl'le tekrar evlenir miydiniz?" sorusuna, "Geçmişe hiç dönmeyelim. Tabii ki yapmazdım. Aksi halde şu an mutlu bir evlilik sürüyor olurdum. Ama benim için Yavuz Bingöl sayfası kapanmıştır. Aynı üne ve mesleğe sahip iki kişinin mutlu bir beraberlik götürebileceğine inanmıyorum. Zor çünkü bizim önceliğimiz işimiz. Oysa karşınızdaki insanın işinden önce sizi koruyup kollaması, el üstünde tutması gerekiyor." diye yanıt verdi.

Boşanmanın ardından sessizliğe gömülen Öykü Gürman, aradığı mutluluğu buldu.

Genç şarkıcı, Frankfurt Havalimanı'nda tanıştığı Semih Şenzibe ile 4 aydır birlikte olduğunu doğruladı. Sevilisinin çok değerli biri olduğunu söyleyerek, "Umarım beni yarı yolda bırakmayacak biridir. Ben ondan umutluyum ama o da benden razıysa bu iş olur. İkinci kez evlenmek ve çocuk sahibi olmak istiyorum. Kimse boşanmak için evlenmiyor ve evlilik çok güzel bir şey. Hayırlısı." dedi.

Öykü Gürman ve kardeşi Berk Gürman, 2007 yılında çıkardıkları 'Evlerinin Önü Boyalı Direk' şarkısıyla tanınmışlardı.

Klipte vokal olarak Öykü Gürman yer alırken, Berk Gürman ise gitarist olarak bulunuyordu.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler