MAGAZİN

Yaza damga vuracak diziler

Ekranlarda yaz sezonu yavaş yavaş açılmaya başladı. Birçok dizi bu hafta itibariyle yaz sezonu için ekranlarında yerini alarak izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yaza damga vurması beklenen dizileri sizler için bir araya getirdik. İşte yaza damga vurması beklenen o diziler....

Yaza damga vuracak diziler

TÜRK MALI

7 yıl aradan sonra yeni bölümleriyle Star TV'de ekrana gelecek olan Türk Malı, 28 Mayıs Pazar akşamı 20.00'de izleyici ile buluşacak.

Başrollerini Şafak Sezer, Mehmet Ali Erbil, Hasibe Eren, Nergis Kumbasar, Anıl İlter, Burcu Binici, Gülhan Tekin, Selen Görgüzel, Serkan Şengül ve Buse Narcı'nın paylaştığı Süreç Film Ali Gündoğdu imzalı dizinin senaryosunu Tayfun Güneyer kaleme alırken yönetmen koltuğunda Jale Atabey oturuyor.

ŞEVKAT YERİMDAR

Fox TV'nin uzun zamandır heyecanla beklenen komedi dizisi "Şevkat Yerimdar", 26 Mayıs Cuma 20.00'de başlıyor.

Başrollerini Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Salih Kalyon, Suzan Aksoy, Ayşe Kökçü, Murat Akkoyunlu, Pascal Nouma, Burak Demir ve Mazlum Çimen'in paylaştığı dizinin yapımcılığını Limon Film'in üstleniyor.

KALP ATIŞI

Kalp Atışı dizisi, Show TV'de seyirci karşısına çıkmak için gün sayıyor. Başrollerini Öykü Karayel ve Gökhan Alkan paylaştığı diziye Ege Kökenli, Ali Burak Ceylan, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Barış Aytaç, Metin Coşkun, Vedat Erincin, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Barış Aytaç, Başar Doğusoy, Burcu Türünz, Ceylan Ceylan, Erdem Kaynarca ve Rüçhan Çalışkur eşlik ediyor.

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği ve Kore dizisi "Doctors" tan uyarlanan Kalp Atışı dizisinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan yapıyor. Senaryoda ise Makbule Kosif, Eda Tezcan, Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel ve Melis Veziroğlu Yılmaz gibi güçlü isimler yer alıyor.

DELİ GÖNÜL

Fox TV'de yakında ekrana gelecek olan Deli Gönül dizisi, Antakya'dan İstanbul'a uzanan soluk soluğa izlenecek bir aşk hikayesini ekranlara getirecek. Başrol oyuncuları Murat Ünalmış ve Tuvana Türkay'ın yanı sıra Ogün Kaptanoğlu, Macit Sonkan, Nilgün Karababa, Mine Tüfekçioğlu, Barış Yalçın, Zuhal Yalçın, Yılmaz Şerif, Hayal Ada Topakkaya gibi usta ve genç birçok oyuncu yer alıyor.

25 Film'in yapımcılığını, Berat Özdoğan ve Selim Demirdelen'in yönetmenliğini üstlendiği dizinin senaryosunu Rahşan Çiğdem İnan kaleme alıyor.

KANATSIZ KUŞLAR

ATV'de yakında start alacak olan Kanatsız Kuşlar dizisinin fragmanları yayınlandı. Kadrosunda Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen isimlerin yer aldığı Kanatsız Kuşlar'ın yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun'un üstlenirken senaryosunu Hakan Haksun'un kaleme alıyor.

Dizide, hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü anlatılıyor.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler