Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yetişkin film yıldızı Angela White itirafıyla hayranlarını şaşkına çevirdi! “Çekimler sırasında neredeyse ölüyordu” denildi ama...

  Yetişkin film sektörünün en tanınan isimlerinden biri olan Angela White, bir film çekimi sırasında hastaneye kaldırılmasının gerçek nedenini açıklayarak söylentilere son noktayı koydu. Çekimler sırasında neredeyse ölmek üzere olduğu yönündeki söylentilerin artması üzerine White sessizliğini bozarak iddiaları reddetti.

  Yetişkin film yıldızı Angela White itirafıyla hayranlarını şaşkına çevirdi! “Çekimler sırasında neredeyse ölüyordu” denildi ama...

  39 yaşındaki yetişkin film yıldızı Keiran Lee, geçtiğimiz yıllarda rol arkadaşı 37 yaşındaki Angela White’in çekimler sırasında rahatsızlandığını söyleyerek gündem yaratmıştı. 1 milyon dolara (yaklaşık 19 milyon 129 bin TL) kendisini sigortalattığını ifade eden Lee, “İçerik çekiyorduk ve bir saatten fazla süre devam etmişti. Sonunda midesinin ağrıdığını ve doktora gitmesi gerektiğini söyledi. Çekimler sırasında ölüyordu” dedi.

  “OLAY ABARTILDIĞI GİBİ DEĞİL”

  2

  Only Stans podcastine konuşan Angela White, “İddia edildiği gibi apandistim patlamadı. Ancak apandisitimi aldırmak için acilen ameliyata alınmam gerektiği doğru. Olay abartıldığı gibi değil. Onun sahnesine denk gelmesi tamamen tesadüf” diye konuştu.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler