MAGAZİN

Yılanların Öcü 30. bölümde Bayram'a yeni aşk

Yılanların Öcü 30. bölüme beklenmedik evlilik damga vurdu. Cemal Toktaş, Hande Soral ,Ahmet Varlı gibi isimlerin yer aldığı Yılanların Öcü son bölümde Fatma-Haceli evliliği Bayram'ı perişan etti. Yeni bir oyuncunun dahil olduğu dizinin son bölümü merakta bırakacak sahnelere imza attı.

Yılanların Öcü 30. bölümde Bayram'a yeni aşk

Çarşamba akşamlarına damga vuran Yılanların Öcü 30. bölümünde yaşananlar izleyicileri şaşırtmaya devam etti. Senaryosunu Esen Ali Bilen, Bekir Baran Sıtkı, Rana Mamatlıoğlu'nun kaleme aldığı, Anadolu insanını anlatan Yılanların Öcü son bölümüyle 8 Nisan Çarşamba akşamı Show Tv ekrana geldi.

Başrollerini; Cemal Toktaş, Hande Soral, Ceyda Ateş, Ahmet Varlı ve Rüçhan Çalışkur paylaştığı, Cemal Şan'ın yönettiği, Nail Kırmızıgül, Şebnem Dilligil, Servet Pandur, Hande Kaptan, Mehmet Atay, Gonca Yakut, Burak Can, Nalan Örgüt, Süleyman Karaahmet, Sibel Şişman ve Erden Alkan'ın da rol aldığı Yılanların Öcü son bölüm gelişmeleri şöyle;

Bayram, nikah salonuna yetişse de nikahı durdurmayı başaramadı. Fatma, onu korumak için ne Kamuran'ın kendisini iğfal ettiğini ne de karnında Bayram'ın bebeğini taşıdığını Bayram'a söyleyemedi. Bayram ise neler olduğunu öğrenmeden Fatma'nın peşini bırakmamaya kararlıydı.

Yılanların Öcü izleyicilerini şaşırtan bu evlilik, Bayram kadar Kamuran'da da şok etkisi yarattı. Kamuran, Fatma'dan vazgeçmeye hazır olmadığı gerçeği ile yüzleşti. Karataş ve Hünkar Konak'ta yaşayan herkes, bu ani evliliğin arkasında karanlık bir şeyler döndüğünden şüpheleniyordu.
YILANLARIN ÖCÜ 30. BÖLÜMDE YENİ BİR AŞK MI VAR?

Oğlunun çok acı çektiğini gören Irazca, Bayram'ı biriyle evlendirmeye karar verdi ve köye, Hatçe adında dünyalar güzeli bir gelin adayı getirdi. Kara Bayram aşkı uğrunа amansız bir mücadele sergileyen ancak hayal kırıklığına uğrayan Fatma, bu kez güzeller güzeli Hatçe'yi оnun yanında görünce yıkıldı.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler