MAGAZİN

Yıldız Asyalı ve iş adamı Emre Vatansever evlendi

Yıldız Asyalı ve Emre Vatansever'den sürpriz nikah kararı! Bir süredir dizilerden uzak olan Yıldız Asyalı ve iş adamı Emre Vatansever sürpriz bir kararla Kadıköy Evlendirme Dairesi'nde evlendi.

Yıldız Asyalı ve iş adamı Emre Vatansever evlendi

Türkiye'nin Eyvah Babam dizisiyle tanıdığı Yıldız Asyalı, iş adamı Emre Vatansever'le sürpriz bir şekilde dünyaevine girdi. Yıldız Asyalı-Emre Vatansever çifti, Kadıköy Evlendirme Dairesi'nde aile dostlarının katıldığı sade bir törenle nikahı kıydırdı. Nikahın ardından mutuluk pozları veren çiftten Yıldız Asyalı, sade bir elbise giymeyi tercih ederken; damat Emre Vatansever, takım elbise giydi.

YILDIZ ASYALI KİMDİR?

1980 doğumlu olan Yıldız Asyalı, kariyerine müzik ile başlamıştır. Müziğe karşı ilgisi erken yaşlarda başlayan sanatçı, bu yüzden daha çok küçük yaşlarda piyano çalmayı öğrenmiştir. Devlet Konservatuarı viyola mezunu olan ünlü yıldız, "Kral Ve Ben" müzikalinde yer almıştır. Müzikten sonra dizi oyunculuğuna da merak saran Yıldız Asyalı, 15 yaşından itibaren birçok dizi ve film projesinde yer almıştır. "Kanal D Çocuk Kulübü" programıyla birlikte "Eyvah Babam", "Eyvah Kızım Büyüdü", "Yasak Elma", "El Gibi" ve "Limon Ağacı" gibi dizilerin, jenerik müziğini bestelemiş ve yorumlamıştır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön