MAGAZİN

Yılın aşk bombası! Didem Soydan ve Burak Deniz böyle yakalandı

Ünlü model Didem Soydan ve oyuncu Burak Deniz uzun süredir aşk dedikodusuyla isimleri anılmıştı. Geçtiğimiz günlerde ikilinin aşkları kameralara yansıdı.

Ünlü oyuncu Burak Deniz ve model Didem Soydan kameralara yakalandı. İkilinin isimleri son dönemde aşk dedikoduları karışmıştı.Magazinburada.net'in özel haberine göre, geçtiğimiz akşam İbrahim Selim'in programına katılan Burak Deniz, çekim sonrası soluğu Didem Soydan'ın evinde aldı. Bir süredir aşk yaşadıkları konuşulan ikili sabah evden birlikte çıktı. O sıralarda kameralara yakalanan ikilinin arasındaki aşk dedikodularının doğru olduğu anlaşıldı.

yilin-bombasi-patladi-didem-soydan-yeni-askiyla-13665323_6076_m

AŞK İDDİALARI GÜNDEMDEN DÜŞMÜYORDU

Didem Soydan ve Burak Deniz'in aşk yaşadığı iddiaları, iki aydır gündemden düşmüyordu. Güzel model, bir süredir sosyal medya paylaşımlarıyla hayatında biri olduğunun sinyalini veriyordu. Burak Deniz kampta arkadaşıyla birlikte bir fotoğraf paylaşmıştı. Soydan da aynı kişiyle aynı yerde fotoğraf atınca kampa birlikte gittikleri düşünülmüştü.

yilin-bombasi-patladi-didem-soydan-yeni-askiyla-13665323_2488_m

yilin-bombasi-patladi-didem-soydan-yeni-askiyla-13665323_9587_m

yilin-bombasi-patladi-didem-soydan-yeni-askiyla-13665323_2308_m

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Ah Didem vah Didem bir beraber yakalanamadık şöyle
Abi biraz para biriktirmen lazim
Kadınlar genç ve sert erkek istiyor . Erkekler genç ve yumuşak kızlar. Demek ki . Artık devir değişmiş. Öylem bir yastıkta 50 sene bitti .
didem seni öyle gördüm ya simdik ben nidem.
Geri Dön