MAGAZİN

Yıllar geçse de gündemden düşmüyor! Aysun Kayacı şimdi ne yapıyor?

Bir dönemin unutulmaz mankenlerinden Aysun Kayacı, Twitter'da gündem oldu. Yıllardır kamuoyundan uzakta bir yaşam süren Aysun Kayacı bakın şimdi ne yapıyor?

Yıllar geçse de gündemden düşmüyor! Aysun Kayacı şimdi ne yapıyor?

Snob Magazin'in haberine göre; Eski manken, oyuncu ve sunucu Aysun Kayacı, 2012 yılında bir anda ortadan kayboldu. 27 Ekim 2012'de bankacı Efe Kapancı ile evlenen Kayacı, eşiyle birlikte İngiltere'nin başkenti Londra'da yerleşti. Kayacı ve eşinin şimdilerde Dubai'de yaşadığı biliniyor.

8

O SÖZLERİ BAŞINA İŞ AÇTI

Aysun Kayacı, yıllar önce NTV'de ekrana gelen bir tartışma programında "Ben vergi veriyorum niye vergisini vermeyen, çok özür dilerim herkes üstüme gelecek ama kalıp olarak söylüyorum, 'dağdaki çoban'la benim oyum eşit mesela. Niye? Hiç vergisini vermeyen biriyle niye benim oyum eşit. O benim kadar duyarlı benim kadar sorumluluk sahibi bir şekilde yaklaşıyor mu acaba" diyerek tepki toplamıştı.

unnamed
Tepki çeken açıklamalarından sonra Türkiye'ye terk etmek zorunda kalan Aysun Kayacı, twitter'da sık sık trend topic oluyor. Herhangi bir sosyal medya hesabı bulunmayan Aysun Kayacı'nın gizemli yaşamı oldukça merak ediliyor.

aysun-kayacinin-paylasimi-rekor-kirdi-1617456482

PODYUMLARDAKİ BAŞARISIYLA ADINDAN SÖZ ETTİRDİ

Aysun Kayacı, 2000'li yıllarda mankenliğe başladı.Kısa sürede bu alanda adından söz ettirdi. Kısa sürede erkeklerin gözdesi olmayı başardı.

58de0deaae78490970d04992

MAGAZİN SAYFALARINI SÜSLEDİ

Eski futbolcu Emre Aşık ile yaşadığı aşkla magazin sayfalarını uzunca bir süre süsledi. Herkes ikilinin evlenmesini beklerden onlar ayrılık kararı alarak sevenlerini oldukça şaşırttı.

IMG_6636
Kayacı, mankenliğin yanı sıra oyunculukta yaptı. 'Zehirli Çiçek', 'Çat Kapı', 'Sessiz Gemiler' ve 'Doktorlar' gibi dizilerde rol aldı.

IMG_6637
Reklam filmlerinde de oynayan Kayacı, bir TV yarışmasında da sunuculuk yaptı.
IMG_6640

Türkiye'ye dönmeyi düşünmeyen 41 yaşındaki Aysun Kayacı'nın bankacı eşi Efe Kapancı ile birlikte Dubai-Londra arası mekik dokuduğu öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 35 yorum
Oyunu bir çuval kömüre satan cahillerin ve cumhuriyet düsmanlarının ülkeyi içine düşürüldüğü duruma bakınca kızın her söylediği kelimede haklı olduğu daha çok ortaya çıkıyor.
Birden erzak dağıtırken 8 kişiyle çekilen resmi anımsadım.
@mrtayas Kömür, neye kadir oluyor anlamıyorum? Yıllardır, bildim bileli en zor zamanda dahi elektrik ile ısındık. Hem daha kullanışlı hem de daha tehlikesiz. Bir evde, bir defa soba kurmaya teşebbüs ettik de boru baca ile tam uyuşmadı diye her tarafı dumanlar sardı. Elektrikli ısıtıcılar daha güvenli. Daha temiz. Yangın çıkma riski olmaz. Üstün başın duman kokmaz. Özellikle büyük elektrikli şömineler iyi ısıtma vazifesi görür. Onlar biraz pahalı durur ise, UFO tipi iki kademeli olanlar daha hesaplı olabilir. Sobanın sanki derdi yokmuş gibi bir mantık var. Aslı astarı yok bunun.
Sen bayağı geri kalmışsın kömürmğ kaldı, siz insanları ayrıştırıyorsunuz hani nerede eşitlik ilkeniz
Bu mahlukatın oy hakkı bile olamaz...seçme hakkını kullanacak kadar akıl yoktur....Hayvanlar gibi teşhircidir....cehenneme yolculutadır...
Cehennem kapısında dayın mı duruyo da kimin gireceğini biliyosun?
Doğru söyledi 9 köyden kovuldu
Geri Dön