Yonca Evcimik'ten sosyal medya yasasının hızına tepki!

Şarkıcı Yonca Evcimik, kısa süre içerisinde çıkarılan sosyal medya yasasını hatırlattı ve eleştiride bulundu. Evcimik kadın cinayetlerini ve hayvanlara şiddeti hatırlattı.

Yonca Evcimik'ten sosyal medya yasasının hızına tepki!

Yonca Evcimik, yaptığı sosyal medya paylaşımları ile kendisini sevenlerine hatırlatıyor. Dansı hayatının merkezine koyan ve bu sayede fit görüntüsünü sürdürmeyi başaran Yonca Evcimik sosyal medya hesabından dikkat çekici bir paylaşımda bulundu.

Mecliste tatil öncesi gündeme getirilen ve saatler içerisinde yürürlülüğe sokulan sosyal medya yasası hakkında paylaşımda bulunan Evcimik önemli bir uyarıda bulundu.

Kadınlara uygulanan şiddet eylemleri karşısında yasaların yetersiz kaldığını söyleyen ve uzun yıllardır hayvanlara uygulanan şiddet konusunda caydırıcı cezalar çıkarılmasını bekleyenlerin sesi olan Yonca Evcimik, tepkisini şu sözlerle dile getirdi:
yonca-ic

"Sosyal medya yasası çıkmış! Ne çabuk… Senelerdir yeni yasalar bekliyoruz, kadın için hayvanlar için…”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Kuru gürültü , Dostlar alışverişte görsün kendiside gündemde olsun
Zaten bütün yasalar sizden yana bence size değil hayvanlar a çıksa daha iyi şuanda zaten erkekler ikinci sınıf vatandaş olmuş durumda daha ne hakkı istiyorsunuz oldu olacak ülkeyi kadınların üstüne tapulasınlar erkekleride darağacına göndersinler sizde kurtulun bizde kurtulalım sizin kaprislerinizden
Bahsettiklerinden hangi yasayı kendin için istiyorsun anlayamadık?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler