MAGAZİN

Zafer Ergin'den Rıza Baba açıklaması

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Arka Sokaklar ekibinin Rıza Babası Zafer Ergin diziden ayrılıyor mu? Sevilen dizi 'Arka Sokaklar'ın başarılı oyuncusu Zafer Ergin, hayat verdiği Rıza Baba karakterinin sezon finalinde vurulmasıyla ilgili olarak, 'Rıza Baba ölecek mi?' sorusunu yanıtladı.

Zafer Ergin'den Rıza Baba açıklaması

Türk televizyon ekranlarının uzun soluk dizisi Arka Sokaklar'ın Rıza Baba adıyla ekibe öncülük yapan Zafer Ergin son bölümde vurulmuştu.
Hastaneye kaldırılan Rıza Baba ölüm kalım savaşı veriyor. Arka Sokaklar ve Zafer Ergin sevenlerini yasa boğan bu gelişmelerden sonra ekibin Rıza Babası Zafer Ergin acaba diziden ayrılacak mı sorularını akıllara getirdi? Zafer Ergin'de konuya ilişkin şu açıklamalarda bulundu.

Posta Gazetesi'nden 'Mesut Yar'ın, "Rıza Baba doktorlara emanet!" başlıklı yazısı şöyle:

"Rıza Baba'ya (Arka Sokaklar / Kanal D) bir kez daha 'Ölecek misin?' diye sordum. Yanıt, 'Kendimizi 10 sezondur Türk hekimlerine emanet ediyoruz. Eh onlar da işlerini iyi yapıyorlar' oldu.

Biz Rıza Baba'yı (Zafer Ergin) yine bizzat kendilerine teslim ettik. İş artık onların yeteneklerine ve Allah'ın takdirine kaldı. Bu durumda herkese sakin olmasını öneriyorum. Öyle gaza gelip de 'Çoban Komiser' için yaptığınız gibi gıyabi cenaze merasimi filan yapmayalım dostlar.

Baba o hastaneden sağlam çıkari ben eminim!"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler