MAGAZİN

Zeynep Bastık'ın eşi konuştu: Küfürlerinizin bir kısmını gördüm komik şeyler var

Tolga Akış, eşi Zeynep Bastık ve Edis'in sosyal medyada çok konuşulan samimi dans videosuyla ilgili konuştu. Sosyal medya hesabından hakkında yapılan yorumları paylaşan Akış, "Küfürlerinizin bir kısmını gördüm komik şeyler var" sözlerine yer verdi.

Son yılların parlayan yıldızı Zeynep Bastık ile Edis, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir partide samimi bir şekilde dans etti. İkilinin birbiriyle olan yakınlığı sosyal medyada gündem olurken binlerce kullanıcı "Zeynep'in eşi bu duruma ne diyecek" yorumunu yaptı. Bastık'ın eşi Tolga Akış da hakkında yapılan eleştirilerle dalga geçti.

"KÜFÜRLERİNİZİ GÖRDÜM, KOMİK ŞEYLER VAR"

Sosyal medyada kendisiyle ilgili yapılan yorumları Instagram hesabından paylaşan Tolga Akış, "Küfürlerinizin bir kısmını gördüm. Komik şeyler de vardı. Giderek büyüyen kocaman bir aileyiz" dedi. Hakkında yapılan yorumları paylaşan Akış, "Kendimi şuan Zeynep Bastık'ın kocası gibi hissediyorum" yorumuna "Bir rahatlama bir genişlik gelmiş" diyerek karşılık verdi.

magazin-tolga-akis-esi-zeynep-bastik-ve-edis-in-sarmas-14458166_1869_m

"ALLAH KOLAYLIK VERSİN HEPİMİZİ"

Konuyla ilgili son bir açıklama daha yapan Tolga Akış, sözlerine şöyle devam etti: "Güldük eğlendik de baya toksik bu memleket. Allah kolaylık verin hepimize."

magazin-tolga-akis-esi-zeynep-bastik-ve-edis-in-sarmas-14458166_6009_m

Seren Serengil söz konusu video için programı Söylemezsem Olmaz'da "Eli kasığımda bir adamla dans etmeme müsaade ediyorsa o adam benim kocam değildir. İzin veriyorsa çok geniş bir adamdır" demişti.

magazin-tolga-akis-esi-zeynep-bastik-ve-edis-in-sarmas-14458166_8093_m

magazin-tolga-akis-esi-zeynep-bastik-ve-edis-in-sarmas-14458166_7148_m

magazin-tolga-akis-esi-zeynep-bastik-ve-edis-in-sarmas-14458166_8077_m

magazin-tolga-akis-esi-zeynep-bastik-ve-edis-in-sarmas-14458166_136_m

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
DANS HAKKINDA YORUM YAPMAK ÇOK SAÇMA HERKES İSTEDİĞİNİ YAPABİLİR. AMA 3 TANE TUHAF KADININ KENDİLERİNİ ÇOK TEMİZ GÖREREK BU KONUYU YARGILAMASI ÇOK GEREKSİZ VE HADSİZLİK.
Dolar 9 lirayı aşmış.Mevzulara gel...
edilen dansa lafımız yok zaten de o el neden orda. resmen evli olmasa bile uygun değil evliyken hiç uygun değil. kocasının rahatlığına da pes yani. adamım diye geziyordur bide
Geri Dön