MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Zeytin Ağacı'nın ikinci sezon fragmanına Tuba Büyüküstün ve Aytaç Şaşmaz'ın cesur sahneleri damga vurdu! O anlara yorum yağdı

Başrollerinde Tuba Büyüküstün, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz, Murat Boz'un yer aldığı 'Zeytin Ağacı' dizisinin ikinci sezonundan ilk fragman yayımlandı. Yeni sezon fragmanına Tuba Büyüküstün ve Aytaç Şaşmaz'ın cesur sahneleri damga vurdu. Denizdeki sevişme sahneleri sosyal medyanın gündemine oturdu.

Zeytin Ağacı'nın ikinci sezon fragmanına Tuba Büyüküstün ve Aytaç Şaşmaz'ın cesur sahneleri damga vurdu! O anlara yorum yağdı

Tuba Büyüküstün, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz, Murat Boz, Fırat Tanış, Serkan Altunorak, Rıza Kocaoğlu, Aytaç Şaşmaz, Umut Kurt ve Füsun Demirel gibi oyuncuları kadrosunda buluşturan 'Zeytin Ağacı', 2. sezonu ile izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

11 Temmuz’da yayınlanacak olan dizinin yeni sezon fragmanına Tuba Büyüküstün ve Aytaç Şaşmaz'ın cesur sahneleri damga vurdu.

1

CESUR SAHNELER GÜNDEMDE

Denizdeki sevişme sahneleri ile dikkat çeken Tuba Büyüküstün ve Aytaç Şaşmaz'ın o anları kısa sürede gündem oldu.

2

O ANLARA YORUM YAĞDI

Dizideki o anlara sosyal medyada; 'baya cesur sahneler', 'fragman olay', 'sahneler baya heyecanlı' gibi yorumlar yapıldı.

3

En Çok Aranan Haberler