Zümrüdüanka dizisine yeni sezon transferi! Sahra Şaş Zümrüdüanka'da hangi rolde oynayacak?

Ünlü oyuncu Sahra Şaş, Fox TV'nin dizisi Zümdürüanka'nın kadrosuna katıldı. Son olarak Kadın dizisinde rol alan Sahra Şaş, Zümrüdüanka'ya 10. bölümde katılacak. Koronavirüs nedeniyle erken sezon finali yapan Zümrüdüanka'nın yeni sezon çekimlerine yeniden başlanacak.

Zümrüdüanka dizisine yeni sezon transferi! Sahra Şaş Zümrüdüanka'da hangi rolde oynayacak?

FOX’ta ekrana gelen Zümrüdüanka'nın ekibine bir oyuncu daha dahil oldu. Sevilen oyuncu Sahra Şaş, dizinin 10. bölümünden itibaren 'Deniz' karakterine hayat verecek.

Sahra Şaş (2)

Alp Navruz ve Ceren Yılmaz’ın başrollerini paylaştığı Zümrüdüanka dizisinin yapımını Pastel Film üstlenirken, yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül, yönetici yapımcılığını ise birçok başarılı projede isminden söz ettiren Birsel Çıkıncı üstleniyor.
Yönetmen koltuğuna Serhan Şahin’in oturduğu dizinin senaryo süpervizörü Eylem Canpolat iken, senaryosunu Işıl Sönmez, Leyla Oter ve Doruk Erengül kaleme alıyor.

zumrut6-1

Kapadokya’nın masalsı dünyasında çekimleri devam edecek Zümrüdüanka Eylül ayında 2. sezonuyla FOX’ta olacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
ünlü derken ...3 tane filmini söyle deseler inan ben bilmiyorum ama belki diğer arkadaşlar biliyordur ... e benim cahilliğim olsun ...ama lütfen Biz halkın düşünce ve duyguları ile oynamayalım o hanımefendi Nasıl ünlü oluyor ama gerçek sanatçılarda (orasını burasını gösterme derdinde deil de sanatıyla gelmeye çalışan tiyatrocular vb bir çok kişi) tanınmıyor ama üstteki hanım efendi ünlü ne güzel Istanbul be ????????????
@harun_bicer bu ülkede ünlü olmakdan kolay ne var kardeş.cek bir selfie at bır yerlere anında ünlüsün:) hatta bu ülkede ünsüz yok herkez ünlü anasını satayım
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler