Son Dakika Yeni BBP Haberleri

BBP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan, Balıkesir’in Ayvalık İlçesi’nde yaptığı açıklamada, partilerini itibarsızlaştırma çabasında bulunduğu gerekçesiyle MHP Grup Başkan Vekili Erkan Akçay’ı eleştirdi. Balıkesir’de partisinin İl İstişare toplantıları nedeniyle bulunduğunu belirten BBP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan, 24 yıllık bir siyasi parti olarak kongre hazırlığı içinde olduklarını kaydetti.


Yayın Tarihi: 04.09.2017

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Birol Aydın, 'Adalet Yürüyüşü'yle ilgili Maltepe'de yapılacak mitinge katılmayacaklarını açıkladıktan sonra, bir açıklamada Büyük Birlik Partisi'nden geldi. BBP İstanbul İl Başkanı Mustafa Mican, CHP'nin, İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasına tepki yürüyüşüne ilişkin, "Sonucunun ülkeyi nereye götüreceği belli olmayan bir yürüyüşe BBP'lilerin, Alperen'lerin katılması mümkün değildir." dedi.


Yayın Tarihi: 06.07.2017

Başbakan Binali Yıldırım dün Çankaya Köşkü'nde medya temsilcileriyle bir araya geldiği iftar programında önemli açıklamalarda bulundu. Bedelli askerlik ile ilgili bir soru üzerine Başbakan Yıldırım, "Programımızda, Hükümetin gündeminde 'bedelli'yle ilgili bir konu yok. Çünkü şu anda terörle amansız bir mücadele içindeyiz. Bütün yoğunluğumuzu, ağırlığımızı bu konuya vermiş durumdayız" yanıtını verdi.


Yayın Tarihi: 04.06.2017

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Diyarbakır'da terörle mücadelede, Şırnak'ta askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Yaralı olan Mehmetçiklerimize Rabbimden acil şifalar diliyorum. Ailelerinin, TSK mensuplarımızın ve milletimizin başı sağolsun" ifadesini kullandı.


Yayın Tarihi: 01.06.2017

Referandum sonuçlarını bilen iki araştırma şirketinden biri olan KONDA’nın Genel Müdürü Bekir Ağırdır, MHP’nin ilerleyen süreçte bir parçalanma yaşayacağını, bu parçalanma sonucunda oluşan grupların AK Parti ve BBP gibi partilere katılacağını söyledi. Ağırdır, "Kürt seçmen mahalleleri bozulduğu için sandığa gidemedi. Hendek savaşları yüzünden aileler parçalandı. Oradaki insanlar mağdur, mahcup... Referanduma katılmadılar" dedi.


Yayın Tarihi: 24.04.2017

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, idam çağrısında bulundu: "Bu idam artık gelsin. Bu devletin varlığına, ülkenin bütünlüğüne, milletin istiklalini ve istikbalini evlatlarımızın canına kast eden bu hainler için idam artık gelsin ve Allah'ın izniyle de gelecek" dedi. Konuşmasınada anayasa değişikliğine ilişkin referandum sonuçları üzerinden Kılıçdaroğlu'na da seslenen Destici, "Mahkeme kapılarında, milletin verdiği kararına direnmekten vazgeçin" dedi.


Yayın Tarihi: 22.04.2017

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, MHP'den ihraç edilen Meral Akşener'in yeni parti kuracağı iddialarını değerlendirdi. Destici yaptığı açıklamada, "Biz o süreci yaşamış bir siyasi partiyiz. Dolayısıyla benim tüm ülküdaşlarıma çağrım şudur: Türkiye’nin, ülkücülerin ve Türk milliyetçilerinin bölünmesine değil birleşmesine ihtiyaç vardır. Bizim amacımız tüm ülkücüleri birleştirmektir" ifadelerini kullandı. Meral Akşener ve Koray Aydın, yeni parti iddialarına açıklık getirdi.


Yayın Tarihi: 20.04.2017

Destici: "Milletimiz büyük oranda, devletin bekasını, vatanın bütünlüğünü, milletin istiklali ve istikbalini önceleyerek net bir şekilde 'evet' demiştir. Milletimizin iradesi bu yönde açık ve net bir şekilde tecelli etmiştir. Bu sonucu küçümsemek ya da tartışmaya açmak, milletimizin iradesine saygısızlık anlamına gelir." dedi.


Yayın Tarihi: 17.04.2017

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'yi arayacak teşekkür etti. Son dakika habere göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, referandum sonucuna ilişkin yaptığı açıklamada, ''Referandum sonucu milletimize ve ülkemize hayırlı olsun.'' dedi.


Yayın Tarihi: 16.04.2017

Adalet Bakanlığı, BBP Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun yaşamını yitirdiği helikopter kazasıyla ilgili aralarında eski Kahramanmaraş Valisi Mehmet Niyazi Tanılır'ın da bulunduğu 9 kamu çalışanı hakkında kovuşturmaya yer olmadığına dair Yargıtay 6. Ceza Dairesince verilen kararın kanun yararına bozulması talebiyle Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurdu.


Yayın Tarihi: 11.04.2017

BBP İstanbul İl Başkanı Mustafa Mican, referandumdan 'evet' çıkması durumunda BBP lideri Mustafa Destici'nin Cumhurbaşkanı adayı olacağını söyledi. Mican, teklif edilen anayasada bazı çekinceleri olduğunu, sistemin yanlış birinin eline geçmesinden endişe duyduklarını belirtti


Yayın Tarihi: 30.03.2017

Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Taceddin Dergahı'ndaki mezarı başında anıldı.


Yayın Tarihi: 25.03.2017

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici'nin istifasını isteyen ve referandumda 'Hayır' oyu vereceklerini açıklayan Beykoz İlçe Teşkilatı, feshedildi.


Yayın Tarihi: 16.03.2017

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Herşeyin bir sınırı var. Bu sınır aşılırsa Büyük Birlik Partisi kendi tüzel kişiliğine camianın tümünü korumak adına elbetteki hukukunu işletir" dedi.


Yayın Tarihi: 15.03.2017

Kahramanmaraş İlçe teşkilatları ile Alperen Ocakları İl Başkanlığı'nın Genel Başkan Destici’ye destek açıklamasında partililer ‘hayır’ oyu kullanacaklarını söyleyince, gergin anlar yaşandı.


Yayın Tarihi: 14.03.2017

BBP Sivas İl Başkanı Bulut, "Genel merkezin vebaline ortak olmayacağız. Orucunu bozanlar kefaretini kendi ödemeli, bizleri bu kefarete ortak etmemeli" dedi.


Yayın Tarihi: 11.03.2017

Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) referandumda 'Evet' kararı alması, partinin bazı yöneticilerinde rahatsızlık yarattı. Kahramanmaraş ve Sivas teşkilatları bu kararı eleştirdi.


Yayın Tarihi: 10.03.2017

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici referandumda kararlarının 'evet' olduğunu açıkladı.


Yayın Tarihi: 10.03.2017

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, referandumda ne yönde oy vereceklerine ilişkin "Ankara'ya döndükten sonra çok gecikmeden kısa bir süre içerisinde de inşallah kararımızı açıklarız" dedi.


Yayın Tarihi: 08.03.2017

TBMM dışındaki siyasi partilerden Büyük Birlik Partisi, referandum kararını açıkladı.


Yayın Tarihi: 07.03.2017

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, tek adam partisi olmadıklarını söyledi.


Yayın Tarihi: 20.02.2017

BBP Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Haşim Yanar, referandum ile ilgili şu ana kadar her hangi bir siyasi parti, kurum ya da blokla, görüşmenin olmadığını söyledi.


Yayın Tarihi: 01.02.2017

BBP kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve 5 kişinin hayatını kaybettiği helikopterdeki uçuş bilgilerinin yer aldığı cihazları söken Astsubay A.Ö.'nın hesabına 100 bin lira aktarıldığı iddia edildi


Yayın Tarihi: 02.11.2016

BBP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gülhan, partisinin İzmir İl Başkanlığı'nda ülke gündemini değerlendirdi.


Yayın Tarihi: 09.09.2016

FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınan Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Kaptan Kartal, tutuklandı.


Yayın Tarihi: 26.08.2016

Mersin'de, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Kaptan Kartal, gözaltına alındı.


Yayın Tarihi: 11.08.2016

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensubu bir grup askerin darbe girişiminin ardından başlatılan demokrasi nöbeti, Sivas'ta bugün de devam etti.


Yayın Tarihi: 30.07.2016

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, partisinin Gaziantep il kongresine katıldı.


Yayın Tarihi: 19.06.2016

BBP Başkanı Mustafa Destici ve yanındaki heyetin İsrail'de havaalanında gözaltına alındığı bilgisi geldi. Daha sonra serbest bırakılan BBP heyetinin İstanbul'a dönüş yolunda olduğu öğrenildi.


Yayın Tarihi: 05.05.2016

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, kadınlara sadece 8 Mart'ta değil, yılın her günü gereken değerin verilmesi gerektiğini söyledi.


Yayın Tarihi: 07.03.2016

BBP Malatya İl Teşkilatı üyeleri, terör olaylarının ardından askere alınmaları için ilçedeki askerlik şubesine başvurdu.


Yayın Tarihi: 24.02.2016

Büyük Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Ankara'da gerçekleştirilen bombalı terör saldırısına tepki gösterdi.


Yayın Tarihi: 21.02.2016

Büyük Birlik Partisi (BBP) Sakarya İl Başkan Yardımcısı Burhan Aygün, Türkmen Dağı'na giderek ateş altında olan sıcak bölgede kalaşnikofla köyleri gezdi.


Yayın Tarihi: 16.01.2016

Eskişehir Alperen Ocakları, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici'nin istifası için il binasına pankart astı.


Yayın Tarihi: 04.11.2015

Bu seçimlerde ittifak kurmayan Saadet ve Büyük Birlik Partisi'nin oyları büyük oranda düştü.


Yayın Tarihi: 01.11.2015

BBP lideri Mustafa Destici, seçim beyannamesi ve aday tanıtım toplantısında, "Evi olmayan en alt gelir düzeyindeki ailelere her yıl 100 bin sosyal konut verilecek." dedi.


Yayın Tarihi: 04.10.2015

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Şırnak’ta şehit düşen Denizlili asker 21 yaşındaki Doğan Acar’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.


Yayın Tarihi: 05.09.2015

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin 58 yaşında vefat eden ablası Mükerreme Destici, Eskişehir'in Günyüzü İlçesi'nde toprağa verildi.


Yayın Tarihi: 18.08.2015

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin ablası Mükerreme Destici vefat etti.


Yayın Tarihi: 18.08.2015

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "TSK kara harekatı gerçekleştirerek, tanklarını, toplarını o bölgeye sokarak bir kere Kandil'i imha etmeli. Yani o PKK'nın üssü yok edilmeli" dedi.


Yayın Tarihi: 03.08.2015

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Şırnak'ın Akçay bölgesinde meydana gelen çatışmada biri subay 3 askerin şehit edilmesiyle ilgili, "Bunlar bizim milletimizin insanı olamaz” dedi.


Yayın Tarihi: 30.07.2015

7 Haziran Genel Seçimi'ne girmek için Büyük Birlik Partisi'nden (BBP) istifa eden Mustafa Destici, tek listenin yer aldığı partisinin 6. Olağanüstü Büyük Kurultayı'nda,yeniden genel başkan seçildi.


Yayın Tarihi: 12.07.2015

Eski BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Aslında bize göre, samimi bir hükümet kurulacaksa, şu anda bunun en doğal olanının AK Parti ile MHP arasında kurulabileceğini görüyoruz" dedi.


Yayın Tarihi: 18.06.2015

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Sivas Cumhuriyet Meydanı'nda halka hitap etti. Bahçeli, BBP'nin merhum lideri Muhsin Yazıcıoğlu'na rahmet dileğini ileterek konuşmasına başladı.


Yayın Tarihi: 25.05.2015

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Uşak’ta yapacağı toplu açılış ve halka hitap programı gerekçesiyle uygun bulunmadı.


Yayın Tarihi: 24.05.2015

Saadet Partisi ve BBP'nin seçim beyannamesi, Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen toplantıyla açıklandı.


Yayın Tarihi: 26.04.2015

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, seçime BBP ile gireceklerini açıkladı.


Yayın Tarihi: 08.04.2015

BBP Merkez Yürütme Kurulu üyesi Hakkı Öznur, ülkücü tabanın seçimlere MHP-BBP işbirliği ile gidilmesi konusunda arzusunun bulunduğu söyledi.


Yayın Tarihi: 29.03.2015

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, PKK'nın ne silah bıraktığını ne de sınır dışına çıktığını söyledi.


Yayın Tarihi: 26.03.2015

Muhsin Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu'nun fenalaştığı ve hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındığı öğrenildi.


Yayın Tarihi: 25.03.2015
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir