Mynet Trend

1 Mayıs 2019’da TV’de bugün ne var? Tüm kanallar için TV yayın akışı

1 Mayıs 2019’da TV’de bugün ne var? Tüm kanallar için TV yayın akışı

2 Mayıs günü kanallarda yine sevilen programlar ve diziler olacak. Sabah kuşağında Müge Anlı İle Tatlı Sert, Çağla İle Yeni Bir Gün, Kuaförüm Sensin, Nursel’in Mutfağı gibi programlar arasından seçim yapılabilir. Akşam ise yayınlar dizi ağırlıklı. ATV’de Bir Zamanlar Çukurova, Show Tv’de ise Çarpışma öne çıkan diziler. Star Tv’de ise Avlu adlı dizinin yeni bölümü yayınlanacak.

Televizyon rehberi, kanalların renkli ve eğlenceli yayınlarıyla yine tüm TV severleri ekranları başına topluyor. Star, Kanal D, TRT 1, Show, Fox, ATV ve TV8 gibi kanalların heyecan dolu sürükleyici yayınlarıyla yepyeni bir güne merhaba diyebilirsiniz. Canlı yayınlardan dizilerin yeni bölümlerine kadar birbirinden güzel yayınlarla sabahı ayrı akşamı apayrı bir gün geçirebilirsiniz. İşte 2 Mayıs Perşembe gününe ait en popüler yayınlardan birkaçı.

KANALLARA AİT YAYIN AKIŞLARI

ATV
Kahvaltı Haberleri ile güne başlayan ATV’de haberlerin bitmesinin ardından 10:00’da Müge Anlı İle Tatlı Sert yayında olacak. Gün Ortası ise 13:00’da ekrana gelecek. Hemen ardından Beni Bırakma sonrasında ise Esra Erol’da izlenebilir. Bu iki programın arkasından ise ana haber bülteni yayınlanacak. Akşam ise 31. bölümü ile Bir Zamanlar Çukurova izleyicisinin karşısında olacak. Yılmaz’la hesaplaşan Demir çılgına dönecek. Oğluna kavuşmayı bekleyen Züleyha’yı yine zor zamanlar bekliyor.

Star Tv
06:00’da Kara Sevda ile yayına başlayacak olan Star Tv, Mesut Yar İle Bugün ile 2 Mayıs gününe devam edecek. Erkenci Kuş dizisinin tekrarından sonra Nursel’in Konukları programında yeni konular sizleri bekliyor. Anneler ve Gelinler’in yeni bölümünde izleyici yine eğlenceli olaylar ile karşılaşacak. Avlu ana haberin bitmesi ile birlikte yayına girecek. Bu bölümde Murat’ın ortadan kaybolmasının ardından Deniz bütün dikkatini Zerrin’e yöneltecek. Zerrin’in ise planı çoktan hazırdır.

TRT 1
Baba Candır ve Seksenler dizilerinin tekrarından sonra sağlıkla ilgili önemli konulara değinilen Dr. Yerebakan ile Hayatın Ritmi saat 11:45’te yayında olacak.
Gündeme dair konuların farklı bir bakış açısı ile değerlendirildiği Pelin Çift İle İyi Fikir 13:35’te başlayacak. Aileler Yarışıyor 15:40’da, ana haber 19:00’da yayında olacak. 20:00’da yayına girecek Tek Yürek dizisinde yine gençler arasındaki dayanışmanın çok güzel bir örneğine tanık olacaksınız.

Kanal D
Hayat Sağlıklı Güzel’in yeni bölümü 07:15’ten itibaren izlenebilir. Yaralı Kuşlar 08:30’da, Müge ve Gülşen’le ikinci sayfa 09:30’da yayınlanacak. 12:15’te ise Gelinim Mutfakta’nın yeni bölümü ekranda olacak. Kanal D ana haberin arkasından ise Hızlı ve Öfkeli 6 ekrana gelecek. Başrollerinde Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Jordana Brewster ve Michelle Rodriguez'in olduğu filmde ekibin eve dönüp saklanmadan yaşamak için verdiği mücadele anlatılıyor.

TV8
2 Mayıs günü TV8 sabah kuşağında Oynat Bakalım yer alacak. 07:00’da ise Günaydın Doktor yayına girecek. 09:15’teki Gel Konuşalın ise canlı olarak yayın akışında yer alıyor. 11:00’da Survivor Panorama izlenebilir.13:30’da ise Gerçeğin Peşinde canlı olarak ekrana gelecek. Yemekteyiz’in yeni bölümü 15:45’te başlayacak. 20:00’da Jet Sosyete’nin yeni bölümü, sonrasında ise Kızım’ın tekrarı yayınlanacak.

FOX TV
İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 07:15’te sizlerle olacak. Çağla ile Yeni Bir Gün ise yeni konuları 10:00’da yayına girecek. Yasak Elma’nın alt yazılı bölümü 12:15’te yayında olacak. 16:00’da Zuhal Topal'la Sofrada’nın yeni bölümünü izleyebilirsiniz. Fatih Portakal ile FOX Ana Haber 19.00’da yayınlanacak. 20.00’da da Bizim Hikaye’nin yeni bölümünde Barış ve Filiz’in ilişkisinin ne olacağı sorusu yanıtını bulacak.

Show Tv
Güldüy Güldüy Show Çocuk, Kendine İyi Bak ve Kuaförüm sensin Show Tv’nin sabah programları. Öğlen yayınlarında ise Gelin Evi ve Zahide Yetiş’le var.18:45’te de Show Ana Haber yayınlanacak. 20:00’da ise sevilen dizi Çarpışma sizlerle olacak. Bir önceki bölümde Kadir, Cansız’ın kim olduğunu öğrenmişti. Cansız’ı alıkoyan Kadir’in bir sonraki hamlesi ne olacak? Veli, Kadir’in babasını öldürmesine engel olmak için neler yapacak?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön