Acun Ilıcalı'dan Exatlon Challenge paylaşımı! Çekimler başladı! Exatlon Challenge yarışmacıları kimler?

Survivor gibi Türk televizyonlarının en çok seyredilen yapımına imza atan Acun Ilıcalı, bu kez Türkiye'nin önemli YouTuber'larıyla Dominik'te Exatlon Challenge ile izleyenlerin karşısına çıkacak. Acun Ilıcalı'nın, Instagram hesabından paylaştığı video herkesin ilgisini topladı. Ilıcalı'nın paylaştığı videoda Exatlon yarışmacılarını kötü sürprizler beklediği ortaya çıktı. Peki Exatlon ne zaman başlıyor, yarışmacıları kimler?

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın başında olduğu ve Orkun Işıtmak'ın sunuculuğunu yapacağı Exatlon'un çekimleri Dominik Cumhuriyeti'nde başladı. Ünlü sosyal medya fenomenlerininin yarışmacı olarak yer alacağı yarışmada takımlar 9'ar şekilde bölünecek ve 18 yarışmacı aynı evi paylaşacak. Reality show tarzında sürecek olan yarışmada ödüllerin yanı sıra ceza sisteminin de olacağı açıklanırken; Exatlon'un çekimlerinin 3 hafta süreceği de belirtildi.

ACUN ILICALI PAYLAŞTI, HERKES MERAK ETTİ

Acun Ilıcalı, çekimleri Dominik'te süren yarışmaya dair ilginç bir görüntüyü Instagram hesabından paylaştı. Exatlon yazısının arkasında sunucu Orkun Işıtmak'ın görüldüğü bölümde bir fanus içinde böceklerin olduğu görüntü izleyenleri ve takipçileri meraklandırdı. Exatlon YouTubers yarışması Aralık ayından itibaren dijital bir platformda yayınlanmaya başlayacak. Acun Ilıcalı ise yayın kanalını önümüzdeki günlerde açıklaması bekleniyor.

EXATLON CHALLENGE NEDİR?

Exatlon Challenge, programın sunucusu olacak olan Orkun Işıtmak'ın açıklamasına göre 18 yarışmacının aynı evde kaldığı bir yarışma olacak.

EXATLON CHALLENGE YARIŞMACILARI

Exatlon Challenge yarışmacıları şu şekilde:

Hayrettin

Oğuzhan Uğur

Orkun Işıtmak

Buse Plan

Doğan Kabak

Uras Benlioğlu

Barış Erdoğan

Zeynep Aleyna Şen

Burce Yağmur Karabal

Buğra Kazancı

Dilan Ay

Öykü Berkan

Gözde Demiral

Hakan (Mendebur Lemur)

Furkan Kaya

Furkan Yaman

Elanur

Dilara Aydın

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
eski fetöcü yeni teyyocu AKAPE li acun normaldir
Oranı buranı açma diye diye açarak ünlü oldu elanur hayatın acımasızlığı bile türkiye yi şaşkınlıkla izliyor :)
Yine boş işler....
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler