Acun Ilıcalı: Nusret'in hayatı filme ve kitaba konu olabilir

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Kral FM'de Mehmet'in Gezegeni'ne konuk oldu. Ilıcalı'nın konuk olduğu yayına, salt bae hareketiyle tüm dünyada tanınan işletmeci Nusret Gökçe de bağlandı. Ilıcalı, Nusret'in kendi hayatında çok önemli bir yeri olduğunu söyleyerek, "Nusret'in başarısı tesadüf değil. Hayatı filme ve kitaba konu olabilir" dedi.

Acun Ilıcalı: Nusret'in hayatı filme ve kitaba konu olabilir

Acun Ilıcalı, Mehmet'in Gezegeni'nin konuğu oldu. Nusret Gökçe de canlı yayına katılarak Ilıcalı ve Gezegen Mehmet'ten övgü dolu sözlerle bahsetti. Nusret Gökçe, "Acun abi Türkiye'nin bir değeri. O da sıfırdan başlamış dünya rekorları kıran Acun abimiz var" dedi.

Ilıcalı ise Nusret'in hayatında çok önemli bir yeri olduğunu Nusret'in şu anki başarısının tesadüf olmadığını dişi ve tırnağı ile buralara geldiğini söyledi. Nusret'in hayatının bir kitaba ve filme konu olabileceğini belirten Acun Ilıcalı, Erzurum yemeklerini ve Nusret'in yaptığı etleri çok özlediğini de sözlerine ekledi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
bizim hayatımızda konu ama filme değil ahirete
Başarı falan hikaye üst akıl eninde sonunda ortaya çıkacaktır. Finansör aslında belli,,,milleti uyutmak için destek görüyor özelikle Acun..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler