Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye Yılbaşı görüntülerini paylaştı

O Ses Türkiye Yılbaşı özel programı için hazırlıklar sürüyor. Acun Ilıcalı yeni yıla girmeye sayılı günler kala sürpriz isimlerin olduğun programın çekimlerinden paylaşım yaptı. Peki O Ses Türkiye Yılbaşı'nda hangi ünlüler sahne alacak?

TV8'in yılbaşı hazırlıkları sürüyor. Acun Ilıcalı herkesin heyecanla beklediği O Ses Türkiye yılbaşı çekimlerini paylaştı.

Ilıcalı'nın paylaşımı heyecan yarattı. Demet Özdemir ve Can Yaman, tv8'in yılbaşı çekimlerinde düet yaparken, Hadise ise Kızım dizisinin küçük yıldızı Beren Gökyıldız ile düet yaptı.

ıoı

Geceye Enis Arıkan ise dans şovuyla damga vuracak gibi.

ieie

O Ses Türkiye Yılbaşı'nda hangi ünlüler sahne alacak?

O Ses Türkiye Yılbaşı'nda her sene olduğu gibi bu yıl da ünlü isimler performans sergileyecek. Çekimleri yapılan ve Star TV ekranlarında yayınlanan Erkenci Kuş'un başrolleri Can Yaman ile Demet Özdemir'in damga vurduğu O Ses Türkiye'de sahne alacak diğer isimler de belli oldu. İşte o isimler: Bensu Soral, Enis Arıkan, İrem Helvacıoğlu, Aslıhan Gürbüz, Aytaç Şaşmaz, MasterChef Türkiye jürisi Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu...


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
SAYIN KILIÇDAROĞLU TAM BİLMELİKİ ARTIK TRÜKİYEDE KİMSE EĞRİLERİ DĞRU,DOĞRULARI EĞRİ DİYE MİLLETE KUCAKLATAMAYACAK.BU SÖZDE SANATÇILARIN 60 YILDIR NE YAPTIKLARINDAN MİLLET HABERDAR ARTIK. ÜLKEDEKİ FUHŞU KÖTÜLÜĞÜ İÇKİYİ KUMARI ZİNAYI KALPAZANLIĞI DALGAYI DALEVERİYİ MİLLETİN ÇOCUKALRINA ENJEKTE EDEN BU KUKLALARIN DÖNEMİ BİTECEK TÜRKİYEDE. 24 HAZİRANDA BU MİLLET ANA KARARINI VERDİ, MİLLET KUCAKLADIKLARI ZEHİRLİ BAYGIN YALANLARDAN ARTIK HABERDAR ÜLKEDE.YANİ SİYONİZM BU ÜLKEDE ÇÖKERTİLECEK ARTIK.MEVZU ŞAHIS KONUSU DEĞİL. DÖNEN VE DÖNDÜRÜLEN KÜFÜR ÇARKI SORUNUDUR MÜSLÜMANLAR ÜZERİNDEKİ.İŞTE ACUN.
desene acun bey önümüze 2 yumurta kırıp koyacak.artık bütün kanallar yılbaşında artık aynısını yapıyor,basite kaçıyorlar.eski yılbaşı pırogramlarında tvler birbiriyle yarışırdı.illa dansöz de olurdu,bizler 4 gözle dansözün çıkmasını beklerdik.hey heeey yine de hey hey.
yılbaşı gecesiymiş gibi yutturacak bize :))
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler