Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'ndan gece baskını

Bebek'te mekan açmaya hazırlanan Şeyma Subaşı, eşi Acun Ilıcalı ile beraber mekanına gece baskını yaptı. Subaşı ve Ilıcalı tadilatı teftiş etti

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'ndan gece baskını

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, önceki gece Bebek’teydi.

Subaşı’nın açacağı restorandaki tadilat işlerini kontrole giden çift, uzun süre içeride kaldı, çalışanlardan detaylı bilgi aldı.

Çift, teftişin ardından Ilıcalı’nın kullandığı motosikletle evlerinin yolunu tuttu. Çıkışta motor üzerinde objektiflere poz veren ikili, hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi.

5b97c5ecd3806c2584435c31

Dekorasyon ve tasarım için çalışmalar yapan Şeyma Subaşı Ilıcalı, sağlıklı yiyecekler hazırlayıp, satacaklarını her fırsatta dile getiriyor!

Acun Ilıcalı’nın 60 bin TL kirası olan mekana, bir yıllık peşin ödeme yaptığı öğrenildi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
Mekan açıkdıktan sonra vergi memurları da sizi teftiş eder inşallah : )
allah yardımcıları olsun o kadar işçi emekçi çalıştıracaklar.güzel bir şey
@salbuyuk evet o kadar emekçinin emeğini sömürecekler zengin daha zengin olacaklar. bence allah asıl bize yardım etsin. etmiş onlara edeceği kadar.
@salbuyuk aynen 1600 tl maaş artı sigorta verirlerse yol parası falan işte
bunlar harbi görgüsüz ya zenginlik deel yane
o tiple bu kızı kaptın acun yine iyisin $
@aslan_firat_1986 tipe bakmiyor SADECE paraya bakiyor bu isler, ayni kisi bir kapici veya amele olsaydi o kiz acaba ona selam verir miydi?
@aslan_firat_1986 kızda kız olsa :D
REK-LAM-LAAAAR.
60.000 tl aylık kiraya 1 yıllık peşin para vay adaletini dünya vaay
bir zengin olup hava atamadım gitti :)
şu kadına ne gülüyorum her gördüğümde
@ufk_flz bende sinir oluyorum aksine ve gerçekten nefret ettiğim nadir insanlardan
Ben eminim güzel alternatif bir yer olacak açılsada gitsek.
Şeyma sen kim işletmecilik kim git ötede gez toz eğlen sen annem.
1 yıl sonra kapandı haberleri gelir. kolaymı işletme çalıştırmak. müdür lazım ünlü ahçı lazım muhasebeci vs. maaşlar aylık 50 bini bulur. gıda zaten pahalandı. et sebze pahalı. kar'lı bir iş değil. simitçi dükkanı daha temiz kazanır. giden belli gelen belli en azından
yorumlara bakıyorum da vallah fakirin tek derdi zenginin cebindeki para. başkasının parasını konuşacağınıza fikir üretip iş yapın iş!
kedi ulaşamadığı et mındar der allah mesut bahtiyar etsin acun kalbi güzel bir insan çok insan lara yardımı dokunmuştur kimse kimseyi zorla çalıştımıyor arkadaşlar
100.000 TL'nin faizi aylık 1.700 TL -asgari ücret parası-, bunlar 1 yıllık peşin 600.000 TL kira ödüyorlar, Acun git sen biraz orada oyalan demiş anlaşılan!..
Diğer Haberler