Acun'la görüntülenen Itır Esen'in projesi ortaya çıktı

Geride bıraktığımız günlerde Acun Ilıcalı ile görüntülenen Itır Esen bir anda magazin gündemine oturmuş ve uzun süre konuşulmuştu.

Itır Esen bu görüntü sonrasında bir açıklamada bulunmuş ve kanal sahibi Acun Ilıcalı ile yeni başlayacak olan Survivor Türkiye- Yunanistan ile ilgili bir görüşme gerçekleştirdiklerini ve yakında internet üzerinden bir program sunmaya başlayacağını açıklamıştı.

Itır’ın Survivor projesi Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu internet sitesi üzerinden yapılan paylaşım ile duyuruldu. Laura adlı partneriyle birlikte internet üzerinden Survivor programını sunacak olan Itır’ın programı; ‘Survivor Türkiye-Yunanistan’da mücadele edecek Yunan yarışmacılar, ilk röportajlarıyla çok yakında karşınızda!’ anonsuyla tanıtıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Bu kız Sehitlerimize hakaret etmemismiydi bilmeyen Google dan aratsin. Acundanda bu beklenir.
şehitlere hakaret edrn türk milletiyle dalga geçen ıtıra proje veren acun.. bunu bu halk nasıl ve neden izlesin??? biz vatanımızı şehitlerimizi seviyoruz..
Kesin öyledir zaten :) Okadar haber boşa yapılmıştır Ve Bugüne kadarda ondan dolayı ses çıkartmamışlardır eminiz :) fk off
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler