MAGAZİN

Acun'un sansürlediği o sahne

Yetenek Sizsiniz yarışmasındaki sahne şovu ile İranlı Aref, pazar akşamı herkesi büyüledi.Ancak geceye sansür damga vurdu.

Acun'un sansürlediği o sahne

Genç yetenek 4 izleyicinin söylediği sayıları yine izleyicilerden birinin toplamasını istedi. Ortaya çıkan sayı 19519'du. Ardından daha önce hazırladığı kapalı zarfı açan genç ilizyonist kağıtta yazan 19519 sayısını seyirciye gösterdi. İzleyiciler ve jüri üyeleri bu sonuca çok şaşırdı. Ancak yarışmanın gün içinde yayınlanan tanıtımlarında kağıdın tamamının açılması görünüyordu. Genç ilizyonist sayıların yazılı olduğu kağıdı açıyor ve "19519 yanlızca bir sayıdır değil mi?" dedikten sonra kağıdı açmayı sürdürüyor. Kağıdın tamamı açıldığında "19.05.1919 Kurtuluş Savaşının Başlangıcı" yazısı da ekranlara geliyor. Bu görüntüler tanıtım videolarında gün boyunca yayınlandı. Ancak programda yer almadı.
Bu iddiaya Acun Medya'dan şu açıklama geldi:
ACUN MEDYA BASIN AÇIKLAMASI

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarı final ve finalinde SMS ile halk oylaması yapılacaktır. Yarışmadaki eşitlik ilkesi gereği milli değer kullanan yarışmacılar avantaj sağlayabilecekleri için, yarışmacılardan bu konuda hassas davranmaları istenmektedir. Eğer yarışmacılar aksi bir hareket yaparlarsa program yayına hazırlanırken içerikten çıkartılmaktadır. Cumartesi akşamı yayınlanan Aref Ghafouri isimli yarışmacının performansının belli bir kısmının kullanılmamasındaki sebep bundan ibarettir.

[Acunun Sansürlediği Sahne](http://video.mynet.com/siesan2010/Acun-un-Sansurledigi-Sahne/1078034/ "Acunun Sansürlediği Sahne") | [video.mynet.com](http://video.mynet.com "http://video.mynet.com") ### [ **MAGAZİN 'BİRBAK'I FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN**](http://www.facebook.com/#%21/pages/Magazin-Birbak/162650420431413)
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 83 yorum
fetullahcı acundan bu beklenır turk dusmanları
abd 'deki pirinden korkmuştur :((
zaten böyle osuruktan poğramları bizlere izletip.türklüğümüzü ve geçmişimizi unutturmak değilmi amaç.Bakın söyle bir acun denen soytarının yaptığı pogramlara hepsi diğer ülkelerden calınan çakma poğramlar......
Acun'u sevmezdim sevmemekte de haklıymışım. Onun umurunda değil tabi benim onu sevip sevmemem. Adam bu ülkede parasını kazanıp, krallar gibi yaşıyor kimseyi umursar mı? Bu sansürün yanlışlıkla yapıldığına ihtimal vermiyorum. Kurtuluş savaşımızı ve Atatürk'ü unutturmaya yönelik adice ayak oyunları bunlar. Siz unutturmaya çalıştıkça biz daha da çok hatırlıyoruz.
neden böyle bişey yapmaya gerek duymuşlarki anlamadım.o kısmını kesmişlerde ne olmuş sanki şimdi ortaya çıktı dahamı iyi oldu.şimdi bir sürü sey uydururlar yok süre kısıtlı yok bilmem ne ona ayrılan süre o kadardı diye.çok ayıp etmişler bence.
ampulcü zihniyet rte ye zorliyim
zavallısın len acun sana yorum yapmaya değmez diksiyon özürlü örümcek beyinli acun:)
Para için vatanını satan şerefsiz.Karısına sahip çıkamayan vatanına mı sahip çıkacak.
ya acun onu bilerek yapmamşıtır.vardır bir şey.açıklama yapacaktır.
Kendi buluşu olmayıp,yurtdışından kopya çekip yaptığı programlarla ünlenen hatta neredeyse Türkiye'nin en zengin adamı olan,parayı bulunca evli ve çocuklu olduğunu unutup yeni sevdalara yelken açan bu fırıldak adamdan ne beklersiniz? Kurtuluş Savaşımızın tarihini biryerlere şirin görünmek için görmemezlikten gelen bu hain adama böyle bedavadan para kazandırdığımız için bizlere yazıklar olsun.
Adam buna daha ne açıklama yapıcakki bi insan böyle bişeyi neden sansürleme ihtiyacı duyar gerçekten çok azıttılar artık yaa..
Ya ben burada ki yorumları anlamıyorum acun ılıcalı ne yaptı da düşman oldu yayınlamadı diye mi düşman oldu.Öyle bi niyeti olsa hiç fragmana koymazdı. Biri çıkıyo fetullahçı diyo öbürü ayıp diyo MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIR HESABI...
ARKADAŞLAR NE SANSURU BEN BUNU TV DE İZLEDİM.OSSURUKTAN NEM KAPAR HALE GELDİNİZ HAA:=))))) ÇIKARIN ŞU GÖZLÜKLERİ GAYRİİ............
Aref, Güney Azerbaycanın Urmiye (İran) şeherindendir. Güney Azerbaycan farslar tarafından işğal edilmişdir.Aref Türk oğlu Türkdur !O yüzden o sayı (tarih) onun için önemli bir tarihdir !
acunun böyle şeylere ihtiyacı yok dostlar.. ayrıca bu fettullahcı da nereden çıktı...
arkadaşlar neden bukadar muhatap alıyorsunuz ki bu acunu anlamış değilim ona en güzel ceza bence programlarını izlememektir. şahsen ben izlemiyorum çünki biliyorum ki işi gücü dalavere bu zatın. (daha yararlı ve bilgi edinici şeylerle uğraşalım lütfen!!!)
saçmalamayın izleyin eğlenin işte
acun un gerekçesi çok normal,hak verdim okuyunca.kimse kimsenin önüne geçmemeli bence de..
AMAC NE ACABA GERIZEKALILARIN.......!!!
Tarikatçılar almış götürüyor ülkeyi arefi odtüden tanırım iranlıdır iranlı bi kardeşimiz bizim destanımızla övünüyor ama bizim içimizdeki vatan hainleri bunu yayınlamaktan bile çekiniyor merak ediyorum hiçbir ülke varmıdırki içerisinde bizimki kadar vatan haini yetişebilsin.
zaten bu acur denilen adam Atatürk ve Cumhuriyet düşmanı bir adamdır aslında rezil bir kişiliktir
terbiyesiz
acun YAPMA BARİ BİRAZ EFENDİ OL . YAŞADIĞIN HAYAT HEP SENARYO HEP ROL ...
küfürleri yayınlamak size hiç yakışmamış
Erzurumlu acuncuk, erzurumlu "hoca efendisi" kızabilir diye montajlamıştır...yazıklar olsun.
nekadar çok acizsin acun.. nasılda siniremiyrosunuz değilmi içinize M.kemali ama şunu unutmasın kimse .. Her zaman Atatürk Cumhuriyetini Savunanlar Var Olacaklardır .. istesenizde istemesenizde.. eğer orda 1453 yazsaydı yayınlardınzı değilmi .. işde sizler 2 yüzlü kanı bozuklarsınız .. Allah herkezin yardımcısı olsun ...
nasıl bir zihniyet buna izin verebilir??bu tarihi hazmedemiyormusunuz??herşey alenen yapılıyor artık ama türk milleti aptal değil
drkjoker26 akp değil akp kimki bunları yapsın.... Acun nasıl böyle hızla büyüdüğü Fetullahın desteklemesi ile olduğu şimdi daha da net ortaya çıktı ama... Bu arada Bir cemaat Liderinin ve Destekçilerinin Erbakan kendilerini destekleyeceğini ama CHP gelir korkusuyla yine AKP yi desteklediğini Arena programında bizzat söylemiştir. Yani fetullah kimin elinden tutarsa büyüyor gidiyo... İktidarları değiştirip elinde tutabiliyor...
darkjoker26 yazdığı yorum nasıl olduda onaylandı ya adam küfür ediyor. Biz normal yorum yazıyoz onaylanmıyor...
neden bu kadar basit bir şey üzerinden hemen siyaset yorumu yapılıyor ki? kimsenin Atamızı unuttuğu şeriatı desteklediği filan yok en ufak şey den hır çıkarmaya herkes çok meraklı.Her türden görüşe saygılı ve hoşgörülü olmak zorundayız.
Bir Erzurumlu olarak acundan ve acunun hocasından utanıyorum Erzurumlu demek DADAŞ demektir VATANINI MİLLETİNİ BAYRAĞINI BAĞIMSIZLIĞINI ölümüne sevendir. Tek tesellim bunların Erzurumlu olmadığını yada kanlarının atalarının ermeni olması kuvvetle yüksek ihtimal olduğunu bilmektir.
bu yapılan resmen ş..fsizlik terbiyesizlik.bunu yapan iranlı bi genç,bizim kurtuluş savaşımıza sahip çıkan biri ve sen bunu sansürlüyorsun AYIPKİ NE AYIP.
İŞİNİZ GÜCÜNÜZ VATANDAŞI KANDIRMAK YAPTIĞINIZ APACIK TERBİYESİZLİK ACUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUN
İŞİNİZ GÜCÜNÜZ VATANDAŞI KANDIRMAK YAPTIĞINIZ APACIK TERBİYESİZLİK ACUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUN
Bir Erzurumlu olarak acundan ve acunun hocasından utanıyorum Erzurumlu demek DADAŞ demektir VATANINI MİLLETİNİ BAYRAĞINI BAĞIMSIZLIĞINI ölümüne sevendir. Tek tesellim bunların Erzurumlu olmadığını yada kanlarının atalarının ermeni olması kuvvetle yüksek ihtimal olduğunu bilmektir.
Bence acun bunu daha iyi bir yerde değerlendirmeyi düşünüyor. Arkadaşlar: İnançlar ve milliyetcilik sadece alttabakayı oyalayan oyuncaklardır.Çünkü inançsız veya milli duygularla dizginlenmeyen cahil halk, korkulması gereken bir kitledir, herşeyi yapabilir.Vahşi hayvan sürüsü gibi ve durdurulamaz. Orta kesim ise para ve küçük çıkarlar için inançlara ve milliyetçiliğe yön verir.Kurtlar vadisi gibi efsanevi ajan hikayeleriyle hep tehdit havası yaratarak milliyetçiliğe körüklerler. En üst kesimde ise yalnızca para ve çıkarlar vardır. Ekonomik krizde neler yapılır: Bankalar batar(sözde), devlet halkın parasını uzun vadede geri öder.Devlet bir nevi halkından borç alır.Çünkü halkın bankadaki paras
arkadaşlar aref adlı ilizyonistin yaptığı gösteride sahneye aldığı kişilerin yazdığı rakamları daha önceden kendi yazdığı rakamlarla değiştirerek toplatıyor ve sonuçta daha önceden hazırladığı o sayılar çıkıyor dikkat ettiyseniz rakamlar yazılırken kameradan gizledi herneyse demek istediğim kurtuluş savaşı yazısıda çıkmış olsa insanlar bunun tesadüf olmadığını düşünüp hile li olduğunu düşüneceklerdi bunada şhov tv razı gelmedi ve o sahne çıkarıldıki program tartışma konusu olup ilgi kaybetmesin aksine gelecek bölümleri ilgi ile beklensin eğer tekrar izlerseniz hak vereceksiniz hem herkesin yazdığı rakamları kameradan ve diğier sahnedekilerden saklamasının ne gibi bir düşüncesi olabilirki
BUGÜNDEN İTİBAREN ACUNUN TÜM YAPIMLARINI İZLEMEYEREK PROTESTO EDİYORUM... EY ACUN ;SINIRLARI ATALARAIMIZIN KANIYLA ÇİZİLEN TOPRAKLAR ÜZERİNDE SERVET KAZANDIN AMA Bİ KISIM KESİMLERİ TEDİRGİN ETMEMEK VE REYTİNGLERİNİN DÜŞMEMESİ İÇİN SANSÜRLEDİĞİN ŞEY ,SENİN VAROLUŞUNUN SEBEBİDİR.YAZIK DİYORUM SANA YAZIK.ELİN İRANLASI DÜŞÜNÜYOR BUNU YAPIYORDA BİZİM TÜRK ARKADAŞ?!TASDİKLEYECEĞİ YERDE SANSÜR KOYUYOR ..BİZDE KESESİNE Bİ KURUŞ FAZLA ATABİLMEK İÇİN ÜSTÜMÜZÜ BAŞIMIZI YIRTIYOZ.SANSÜRLEYECEĞİN O KADAR ŞEY VARKEN Bİ SÜRÜ ŞEBEKLİK YAPILIYORKEN TAM BULMUŞSSUN VALLA.
normal aksi olsa anormaldi akp nin sıradan bir yandaşı olan acundan başka ne beklenirdiki...
YA BUNASIL İŞTİR.ÇOK AYIP YAPTIĞIN ACUN BEY.BU VATANI KAZANMAK SENİN PARA KAZANMANA BENZEMEZ KOÇUM
Diğer Haberler