SPOR

CANLI

Ahmet Çakar'dan olay yaratan Volkan Demirel itirafı

Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programında Ahmet Çakar şok bir itirafta bulundu.

Ahmet Çakar'dan olay yaratan Volkan Demirel itirafı

Yorumcu Ahmet Çakar, Volkan Demirel'in kendisini aradığını ve kendisine ayı denmemesini rica ettiğini itiraf etti.

Çakar, Volkan'ın Galatasaray maçında yaptığı tezahüratlara atıfta bulunarak olayı anlattı. İşte Çakar'ın o sözleri:

"Volkan Demirel beni 10 ay önce aradı, 'Abi senden bir istirhamım olacak, bana ayı deme. Benim için problem değil ama eşim, dostum bu laftan çok rahatsız oluyor' dedi.

"Volkan Demirel'in bu ricasını emir telakki ettim ve kabul ettim. Tamam artık ayıyla ilgili belgesel ve buna benzer şeylerle ilgili yorum, açıklama vb yapmayacağım dedim."

"Ta ki perşembe gecesine kadar bu sözümü tuttum. Abi bana ayı deme diyen Volkan, 20-25 milyonluk Galatasaray camiasına, içinde 'koymak' geçen o tezahüratı dakikalarca yapmıştır."

"Bundan sonra Volkan, Seyrantepe'ye geldiğinde küfürün k'sinden rahatsız olamaz. Bundan sonra Volkan ayı belgeselinden rahatsız olamaz. Bundan sonra Volkan Fenerbahçe kaptanıyım diyemez. Fenerbahçe kaptanı efendidir."

"Eğer sen beni arayıp bana ayı deme diyorsan böyle yapamazsın. İstersen ara yayına bağlan 'ben sana böyle demedim' de."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 55 yorum
sır eyam ya ayıp ya sayın gökçe böle kasıtlı saldırı yapanlara pırogram yaptırmayın sanki o tezvratu 40 yıldır bir volkan yapıyor ayıp yaa
@erdoganpolat34 sen bu tezahürat Volkana yakıştı diyorsan sıkıntı yok .
ayının danıskası sensin ey eyyamcı kendi çıkarınız için yapmadığınız fırıldak yok ne olmuş şarkıyı söylediyse o zaman rütük e gidersin o şarkıyı sansürlettirirsiniz eyyamın fırıldağın alası sen ve senin gibiler utanç verici türk sporunu yorumlayanlara bakarmısınız demekki neymiş sen asla güvenilir biri değilsin adam rica etmiş sense neler saçmalıyorsun
@johnlenalkers sen adamın eline malzemeyi verirsen adamda o malzemeden ortaya cacık yapar. koskoca fenerbahçe kaptanı çıkıp sporcunun ahlakını evde bırakıp taraftar gömleği giyip tezahürat yaparsa sonuçları böyle olur.
ahmet çakar senden daha büyük ayımı var
@deyvani10 volkan var :)
Takım
O
Av
P
Geri Dön