MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Ahu Tuğba'dan şok iddialar

Yeşilçam'ın unutulmazlarından Ahu Tuğba'dan olay açıklamalar...

Yeşilçam emektarlarının fişlendiği 'Yeşilçam'dan Serpintiler'i kitabına yıldızlardan tepki yağmıştı. Kitabı yayımlayan Filmsan Vakfı'nın Başkanı Ferdi Merter Fosforoğlu ise yayınevini suçlamıştı ve "Kitabı toplattık. Sinema sanatçısı annemin bile resmini yanlış basmışlar" şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Ahu Tuğba'nın da bu kitapta adı ve resmi vardı. Yeşilçam'ın unutulmazlarından Tuğba, kitaba tepkisini çok sert bir dille yaptı. TNT'de Gizli Saklı programındaki habere göre Tuğba, "Rezalet, bunu yazanın kolunu kesmek lazım. Dilini kopartmak lazım. Düşüncelerinin içine iki yumurta kırıp terbiye etmek lazım" dedi.

"Türk sinemasında birinci sınıf insanlarla film çektim. Biz gerçek hayat hikayelerini çektik. Bizim filmlerimizin okulda gösterilmesi lazım. O kadar fazla kadın ve sanatçı vardı ki, Oya'sından, Banu'sundan pek çok kişi. Gişeleri getiren tek kadınım Türkiye Cumhuriyeti'nde. Benim oyunculuk gücümde hiçbir sanatçı tanımıyorum kadınlar arasında. Sinema filmlerim 3. sınıf değildi. Gişe rekorlarında ben, geçen kadın tanımadım. Sinemaya öpüşmeyi ilk getiren benim. İlk defa bu kadar büyük konuşuyorum normalde mütevazı bir insanım. Herkes yatak odalarından geçerken bu konuma ben geçmeyerek geldim" diyen sanatçı, "En büyük isimler prodüktörlerin yatak odalarından geçti. Herkes de biliyor kim olduklarını. Şimdi televizyonlarda hava atıyorlar. Ben bir haftada 7 gazeteye kapak oluyordum. Sen kimle, ne dans ediyorsun. Hoşt! Karşı karşıya gelip, karşı karşıya konuşacağız. Alnım ak, güle güle hadi yolun açık olsun" şeklinde konuştu.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler