SPOR

CANLI

Ailesi Enes Kanter'i evlatlıktan reddetti

NBA'de forma giyen basketbolcu Enes Kanter'i ailesi FETÖ girişimlerini destekleyen açıklamalar yaptığı için evlatlıktan reddetti.

Ailesi Enes Kanter'i evlatlıktan reddetti

Enes Kanter'in babası Mehmet Kanter, oğlu Enes Kanter'e yazdığı mektupta, ''Kendisinin FETÖ terör örgütü tarafından hipnotize olduğunu ve kullanıldığını düşünüyoruz.İnsanlar yanlışlıklar yapabilir. Yanlıştan dönmenin erdem olduğunu defalarca söyledik ancak ikna edemedik.Ben babası ve bütün kanter aileleri olarak fetö terör örgütü tarafından yapılan çirkin darbeyi kınıyor ve lanetliyoruz.

Enes'i başta ben babası ve Kanter aileleri evlatlıktan reddediyoruz. Bir an önce soy ismini değiştirmesini istiyoruz.Başta Cumhurbaşkanımız ve Türk halkından böyle bir çocuğum olduğu için utanç duyarak özür diliyorum.'' denildi.

Enes Kanter'in babası, Medeniyet Üniversitesi Öğretim Görevlisi Mehmet Kanter, geçtiğimiz günlerde açığa alınmış ve hakkında soruşturma başlatılmıştı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 49 yorum
eminim Enes de sizin gibi bir ailesi olduğu için utanç duyuyordur....
@eylemm.1978 bu fetocuyu bulup içeri alın suç teşkil ediyor ihbarı yaptım
bu haberı okuyan hukukcu kardeslerıme seslenıyorum. bu haının derhal tespıt edılıp yargılanması gerekmektedır.
@eylemm.1978 bizde senin gibilerden UTANÇ duyuyoruz DARBECİLER.
@eylemm.1978 senin baban bellimi acaba annene bi sorsana.
@eylemm.1978 vatan haini detected
@eylemm.1978 sende kayıtlara geçtin. sıranı bekle
Çevir gazı yanmasın. Bu çocuğu yetiştiren ve Fotoşculara emanet eden sizsiniz. Cemaat olmasa NBA ne yapsın sizin deveyi? Fetoş üzerinden yıllarca sülaleniz geçindi. Şimdi oğlunuz arayıp size bulaşmasınlar diye reddetmiş gibi yapın babacım dedi ve filme başladınız. Yemezler, bu yapının yıllarca ekmeğini yediğiniz için tek tek hesap vereceksiniz!
@ozbek_beyi_1980 Adam oğlunu evlatlıktan reddetmiş Sen neden bahsediyorsun yazısında zaten kandırıldıklarını söylemiş. Adamın ciğeri yanıyordur kolay mı Bir Baba için evladını reddetmek.
@ozbek_beyi_1980 ONLARA YILLARDIR DESTEK VERENLER E NİYE BİŞEY OLMUOYR KANDIRILDIK DEYİP İŞİN İÇİNDEN ÇIKIYORLAR
@ozbek_beyi_1980 "Çevir kazı yanmasın." Burada gaz aslında kazdır. Çünkü gaz yanacak bir şeydir ama çevrilmez, elle tutulur bir şey değil. Kazı çevir ki murdar olmasın, kül olmasın bir tarafı, çevir diğer tarafı da yansın anlamında kullanılmıştır. Ergen olduğunuzu düşündüm başta ama 1980'i görünce aydınlatmak istedim. Doğru bildiğiniz şeyden kesin emin olduğunuz zaman yazabilmeniz dileğiyle!
@ozbek_beyi_1980 Bu bir oyun diyorsun sonunda kim karlı cıkarsa o planlayandır diyorsun tıpkı darbe girişimi gibi mi,ben ne feto yu tanırım,nede cemaatleri tanırım,bir oyun varsa sonunda kim kazandıysa oyunu kuran da o dur yani kazanan. senin aklın pek almaz ben atom mühendisi olmak için bir ara okumustum.sonra askerde yaralanıp GATA da 6 ay yattım. 14 yıldır 5 vakit namaz kılarım ama benim okuduğum kuran-ı kerim ile sizlerin okudukları farklı herhalde,ben 35 sene çalıştım hala tapulu bir evim yok,benden küçük arkadaşlarım gemi,plaza,yat sahibi,32 sene muhasebecilik yaptım. Anladın mı !ALLAH
BİDE UTANMADAN BENDEN KÜÇÜKLERİN YATLARI KATLARI PLAZALARI VARMIŞ ÇALIŞIRSAN SENİNDE OLUR GÜLÜM ONUN BUNUN CEBİNDEKİNİ SAYACAĞINA AKLINI KULLANIPTA KAZANMAYI ÖĞRENSEYDİN.BAK KENDİ AĞZINLA İTİRAF EDİYOSUN Bİ ARA ATOM MÜH OLMAYI DENEMİŞSİN AMA NE YAZIKKİ AKÜN SENİ ONUN BUNUN EMRİNE BİR HİZMETKAR OLARAK VERMİŞ.YANLIŞ ANLAMA BEN HAKARET AMACIYLA DEMEDİM YANİ KADER.SEN BİLİRMİSİN KADERİN ÜSTÜNDE DE BİR KADER OLDUĞUNU.
@gece29 Eskiler bilir ya, sizde bilin istedim. Eskiden gaz lambası vardı ve döner sistemli fitil ile çalışırdı. Büyükler vakit geç olduğunda "çevir de gaz yanmasın(israf olmasın) derlerdi. Fitil aparatı çevrildiğinde oda, aydınlıktan karanlığa(yani tam tersine) dönerdi. Bahsettiğiniz versiyonu ya da varyantı duymadım ama sizde bunu bilin istedim. Prof. Dr. İskender Pala / İki Dirhem Bir Çekirdek Atasözleri ve Deyimlerin Etimolojisi için bu kaynağı kullanabilirsiniz!
@piyanistbmw Benim aklım neden almaz onu anlayamadım? Belki senin bir ara okuduğunun bin katı okumuşluğum vardır :) İlla mahlasa akademik unvanımızı mı yazalım?
DÖTÜ KURTARMAK İÇİN YAPILMIŞ UYDURUK PALAVRA LAFLAR ENES NEDEN SOY İSMİNİ DEĞİŞTİRSİN SEN NEDEN ENESİ EVLATLIKTAN REDDEDİYON HIRBO....
Takım
O
Av
P
Geri Dön