Mynet Trend

Ailesiyle birlikte karavanla Türkiye'ye tatile geldi! Arkadaşlarını da davet etti

Antalya’nın Serik ilçesine eşi ve iki çocuğuyla beraber tatil için gelen Fransız Xavier Lesfees Türkiye’ye hayran kaldı. Karavan tatillerini ilk olarak Antalya’da başlatan aile sonrasında ise rotasını Kapadokya’ya çevirecek.

Ailesiyle birlikte karavanla Türkiye'ye tatile geldi! Arkadaşlarını da davet etti

Fransız Xavier ve Marion Lesfees çifti ile kızları Astree ve Gabriel ile birlikte karavanla tatil için Antalya’nın Serik ilçesine geldi. İlçenin Boğazkent Mahallesi'nde 5 yıldızlı otellerin hemen yanında bulunan Boğazkent halk plajında karavanlar için ayrılan bölgeye yerleşen aile, pandemi sürecinde Türkiye'yi güvenli bulduklarını belirtti. Lesfees ailesi, yaz sezonunu Antalya'da geçirdikten sonra Kapadokya bölgesine gideceklerini söyledi.

'TÜRK İNSANI ÇOK MİSAFİRPERVER'

1

Xavier Lesfees, pandemi döneminde daha güvenli olduğu ve turistlere uygulanan yasakların daha az olması nedeniyle ailesiyle Türkiye'de tatil yapmayı tercih ettiklerini belirterek, "Yaklaşık 10 gün önce Boğazkent'e karavanımız ile geldik. Buraya aracımızı park ettik. Hem denizden hem de güneşten faydalanıyoruz. Bulunduğumuz yer emniyet açısından çok güvenli bir ortam. Yaz sezonu boyunca burada tatil yaptıktan sonra tatilimize Kapadokya bölgesinde devam edeceğiz" dedi.

Türk insanını çok cana yakın bulduğunu kaydeden Lesfees, "Türk insanı çok misafirperver, Türkiye'de deniz ve güneş çok güzel. Bunların yanında gezilecek birçok tarihi yer var. Türkiye bir cennet" diye konuştu.

'ARKADAŞLARIMI DA TÜRKİYE'YE DAVET ETTİM'

karavan tatil

Türkiye'nin büyük ve çok güzel bir ülke olduğuna dikkat çeken Xavier Lesfees, "Türkiye'nin çok iyi ve güvenli bir yer olduğunu arkadaşlarıma da söyledim. Onları da Türkiye'ye davet ettim" dedi.

(DHA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Türkiye kendi vatandasına isgence elin fransızına cennet niye..! parası var bizim vatandaşımızda geçim derdine düşmüş... ne kadar acı bir tablo gercekten cok acı
1 birim paran edirneden içeri girince hokus pokusla 10 birime dönüşüyor. e tabi dünya bizi kıskanır.. tarihin gördüğü en büyük hokkabazlar sizi..
Para harcamamak için gelen ucuz turist profili. Otele, seyahat acentasına, esnafa hiç bir katkısı yok. Karfurdan yiyecek içeceğini alır kişi başı 100 avroya 1 ay geçirir gider. Bize böylesi lazım değil, 4-5 yıldız otele gelip esnafta para harcamaya hazır turist lazım!
AMAN DİKKAT EDİN KARDEŞ
Geri Dön