Aleyna Çakır'ın feryadı! 'Yardım edin diye bağırırım! Bırak istemiyorum...'

Aleyna Çakır'ın eski komşusu Müge Anlı'nın canlı yayınına katıldı. Komşu Leman Hanım alt kattan duyduğu sesler karşısında şok olmuştu. Şikayet etmek için kaydettiği ses kayıdını canlı yayında dinletince tüm stüdyo şok oldu.

Aleyna'nın apartmanının ses kaydını üst kattan alan komşu Leman Hanım canlı yayında o sesleri dinletti. Ses kaydında "Yardım edin diye bağırırım. Bırak istemiyorum. Defol git, git diyorum" dediği duyuluyor.

Ses kaydının tamamının canlı yayında yayınlanamıyacak kadar kötü olduğunu söyleyen Müge Anlı canlı yayında adeletin yerine gelmesi için seslendi.

Aleyna Çakır'ın eski komşusu Müge Anlı' nın canlı yayınına katıldı. Komşu Leman Hanım alt kattan duyduğu sesler karşısında şok olmuştu. Aleyna'yı sevdiğini ve korumak istediğini, Aleyna'yı o erkek arkadaşı hakkında uyardığını söyledi. Ufak Ufak başlayan tartışmalar gittikçe kötüleşmiş. Bazı günler Aleyna'nın "Yardım edin, yardım çağırıcam" diye bağırıdğını duyuyormuş. Bir gün ne kadar yüksek sesli olduğunu göstermek için ses kaydı almış.

Polise gidip şikayet etmiş. Şikayet üzerine polis iki kez gelmiş ama Ümitcan'ı serbest bırakmışlar.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
Kızın ailesi zamanında sahip çıksaydı bu olaylar olmazdı
@sebahattin_demir_1987 yorumun neden beğenilmedi anlamadım. çocuklarımızı bu kadar başı boş bırakmayalım. Özgürlük bu değil. Eskiden kız/erkek kaynana istemezdi, şimdi ki gençler kendi annesinden babasından kaçar oldu.
olayı önce bir araştırın sonra yorum yapın... kızın ailesi sahip çıkmak için elinden geleni yapmış... kız 18 yaşını geçince polislere ailem beni zorla yanında tutuyor diyerek şikayet etmiş ve gelip polisler almış...aile kıza yalvarmış kız dinlememiş, belkide tehdit altında olduğu için dinlemiyor gibi göründü bilinmez... kızla ailesinin davaları varmış... yani aile her türlü sahip çıkmaya çalışmış ama kız her daim kaçmış...hukuken yapacak birşey yok... aileyi suçlarken ve kınarken kendinize sınav konusu yaratmayın... aynı olay gelmesin başınıza...
Yazık ya aynı şekilde onunda derisini yüzmek lazım insanın içi parçalanıyor yazık yemin olsun insan nasıl böyle olur diyosunya bunlara acımayacaksın.
o kadar korkunç ki ve bu tür şeyleri 2020 yılında hala yaşıyor olmamız hatta gittikçe çoğalarak... gerçekten anlamış değilim bu ülkede neler neler yaşanıyor ama kimsenin kılı kıpırdamıyor? bu acılar görülmüyor mu hakikaten? kulaklar duyulmuyor mu? vicdanlar nasıl buna müsaade ediyor? ar damarı çatlamış insanlar nasıl yürüyebiliyor? bu haberi okuyup başka bir habere geçip bunu belki unutacağım. ama o ana baba o yardım çığlıklarını bir daha akıllarından çıkarabilecekler mi?
@vatandas_2020 Maalesef sonuna kadar haklısın. Eskiden kavga yapacağın çocuğun yanında kız varsa laf bile atılmazdı. Şimdi trafikte yol vermedi diye eşşek gibi adamlar insanların arabasının üstüne çıkıp insanlara silah çekiyorlar. Nedir bu acelemiz ? Eskiden mal gibi alındığı söylenen kadın şimdi daha fazla o konumda. Erkeklerde şımarık çocuklar gibi sahip hep yeni oyuncak istiyor, sahip olduğunda değerini bilmeyip kırıp döküyor elindekini. Hep söylerim eskiden bakmaya kıyamadığımız kadınlar, yaşanması mucize aşklar gitti. Anlık sevdalar ve parçalanan hayatlar geldi.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler