Aleyna Tilki-Aynur Aydın polemiğinde yeni perde! 'Bencilliğiniz bir aile genetiği'

Aynur Aydın ve Aleyna Tilki arasındaki söz düellosu giderek alevleniyor. Aynur Aydın'ın "Aleyna'nın üzerinde çok emeğim var" sözüyle başlayan atışmaya genç popçunun babası da dahil oldu.

Aleyna Tilki-Aynur Aydın polemiğinde yeni perde! 'Bencilliğiniz bir aile genetiği'

Geçmişte yakın iki arkadaş olan Aleyna Tilki ve Aynur Aydın'ın arasına kara kedi girdi. Aynur Aydın, geçtiğimiz günlerde vermiş olduğu röportajda, "Aleyna'nın üzerinde çok emeğim var" sözleriyle dikkat çekti. Aydın'ın açıklamasından sonra Aleyna Tilki de, "Aynur'un üzerinde benim de emeğim var" diyerek karşılık verdi.

ALEYNA'NIN BABASI AĞIR KONUŞTU

Karşılıklı ilginç iddiaların yankıları sosyal medyada sürerken, Aleyna Tilki'nin babası yeni bir polemik başlattı. Mehmet Tilki, Twitter hesabından Aynur Aydın'ı hedef alarak şu paylaşımı yaptı:

mehmettilki

"Aleyna'nın ayısı kadar ünlü olamayıp, Aleyna'nın vizyonundan reklam yapmaya çalışan, kendisini sanatçı sanan gündem yaratmaya çalışan hanımefendiye de buradan selamlar!"

AYNUR AYDIN HEMEN YANIT VERDİ

Mehmet Tilki'nin bu paylaşımına Aynur Aydın'dan yanıt ise gecikmedi:

Aynur Aydın, "Benim de bir kız evladı olduğumu unuttunuz herhalde! Sanırım bencilliğiniz bir aile genetiği! Ama Tilki Ailesi'ne tam yakışan bir hareket ettiniz..." mesajını yayınladı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
Eyyyy Mehmet Tilki Beyfendi; peki sen kızının sanatçı olduğunu mu sanıyorsun? Kızın vücudunu teşhir ederken sen nasıl rahat oluyorsun? Allah affetsin ama biraz zor işin..
sen meşhur oldun demi şerefli baba sana da slm olsun
On numara cevap vermiş ama :))))
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler