MAGAZİN

Ali Kaptan diziden ayrılıyor

Öyle Bir Geçer Zaman ki"ye Ali Kaptan şoku. Dizinin lokomotifi önümüzdeki sezon dizide olmayabilir.

Ali Kaptan diziden ayrılıyor

Türkiye'nin en çok izlenen dizisi muhteşem bir sezon finaliyle ara verdi. Dizinin kaderini belirleyen adam Ali Kaptan sezon finaline de damga vurdu, hem Balıkçı'yı vurdu, hem de annesi tarafından vuruldu.

[

ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ SEZON FİNALİ KAMERA ARKASI (FOTO - GALERİ)](http://birbak.mynet.com/galeri/bu-bakkal-cok-uyanik/6485/207449)

Herkesin gelecek sezonu konuşmaya başladığı şu günlerde Habershow dizinin geleceğiyle ilgili müthiş bir bilgiye ulaştı. Güvenilir kaynaklardan edindiğimiz bilgiye göre Ali Kaptan karakterine can veren Erkan Petekkaya, yeni sezon öncesi diziden ayrılabilir.

[

MAGAZİN SERVİSİ 'BİRBAK'I FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN](http://www.facebook.com/?ref=logo#!/pages/Magazin-Birbak/162650420431413)

Erkan Petekkaya'nın yapımcı şirket olan D Prodüksiyon'dan (Kanal D İç Yapımların sahibi olduğu şirket) ücretinin arttırılmasını istediği öne sürülüyor. "Öyle Bir Geçer Zaman ki"nin lokomotifi konumundaki Erkan Petekkaya'nın, "Reytingler ortada... Ben olmazsam dizi de olmaz" diyerek ücretine yüklü bir zam yapılmasını istediği iddia ediliyor.

Petekkaya'nın talep ettiği astronomik ücreti şimdilik ödemeye yanaşmayan yapımcı şirket, yoluna Erkan Petekkaya yani Ali Kaptan olmadan devam edebilir.

"ALİ KAPTAN" ÖLDÜRÜLECEK

Erkan Petekkaya'nın ayrılmasının kesinleşmesi durumunda top senaristlerde olacak. Düğün sahnesinde vurulan Ali Kaptan öldürülecek.

Ancak henüz pazarlık sona ermiş değil... "Ali Kaptan" olmadan dizinin izlenmeyeceğini düşünen yapımcı şirket, Erkan Petekkaya'yı iknaya uğraşıyor.

Bakalım "Ali Kaptan" diziden ayrılacak mı?

Habershow

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler