Altın Kelebek Ödül gecesinde Banu Alkan krizi

Altın Kelebek Ödülleri dün akşam Zorlu Center'da düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Televizyon ve müzik dünyasından çok sayıda ünlü ismin katıldığı gecenin sunuculuğunu oyuncu Pelin Akil ve ünlü Şovmen Okan Bayülgen üstlendi. Gecede bir davetli 'Banu Alkan'ı görmek istiyorum' diyerek sahneye çıktı. Kadınlara hakaret eden davetliye Okan Bayülgen cevap verdi.

Altın Kelebek Ödül gecesinde Banu Alkan krizi

Herkes ilk başta bunun bir şaka olduğunu düşündü ve seyirciler arasında gülüşmeler oldu. Davetlinin ardından sahneye çıkan Okan Bayülgen'in tepkisi ise bunun bir espri olmadığını gösterdi. Ortamı yumuşatmak isteyen şovmen Bayülgen de, 'Bu salondaki güzel kadınların arasına seni bırakırsam parçalarlar' dedi. Salondaki bütün kadınlar Okan Bayülgen'in bu sözlerini alkışladı.
SESİ KESİLDİ

Yaşanan bu olay sonrası canlı yayının sesi kesildi ve eski Altın Kelebek Ödül törenlerindeki kesitlerden oluşan bir kolaj yayınlandı.
BANU ALKAN: ÖZÜR DİLİYORUM

Duymayan Kalmasın programına katılan Banu Alkan, Altın Kelebek Ödül Töreni'nde yaşananlarla ilgili açıklamalarda bulundu. Geceye katıldığını açıklayan Banu Alkan, kırmızı halıdan geçtiğini ve gecede Erol Köse'nin yanında oturacağını söyleyerek sözlerine başladı.'YAŞANANLAR TALİHSİZLİK'

'Yaşananlardan dolayı özür diliyorum' diyen Alkan, sahnede yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çeken kişinin 12-13 yıldır birlikte çalıştığı ve adeta ailesinden biri gibi gördüğü Erkan isminde bir bey olduğunu açıkladı. Kendisine menajerlik ve asistanlık yaptığını söylediği kişiden bir an için ayrı kaldığını açıklayan Alkan, "Ben gecenin yapıldığı tören salonuna girmek üzere hazırlanırken sahnede bu tarz bir durum yaşandı başta da dediğim gibi böyle bir şey yaşandığı için üzüldüm ancak bana bununla ilgili yakışıksız eleştiriler de hoşuma gitmedi. Banu Alkan olarak bu tarz reklamlara ihtiyaç duymam. Ben sanatımla var olan bir ismim ve yine konuşulmak istiyorsam da sanatımla ilgili açıklamalarla gündeme gelirim. Siyasi açıklamalar yapabilirim mesela Donald Trump üzerinden bir açıklama yaparak kendimden bahsettirebilirdim."
BANU ALKAN SOSYAL MEDYADA KONUŞULDU

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Artık ödül töreni yapmayı bile beceremiyoruz,aferin!...
Diğer Haberler