Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Amerikalı bir estetik cerrahının yaptığı gençleştirme operasyonu sosyal medyada gündem oldu! Gören tanımayadı... "Oğlu zannettim"

  Sosyal medyada paylaşılan bir estetik operasyonunun sonuçları kullanıcılar arasında popüler oldu. Amerikalı bir cerrahın uyguladığı gençleştirme operasyonu sosyal medyada çok konuşuldu. İsmi açıklanmayan hastanın son halini görenler gözlerine inanamadı.

  Amerikalı bir estetik cerrahının yaptığı gençleştirme operasyonu sosyal medya kullanıcıları tarafından çok konuşuldu. İsmi açıklanmayan hastanın ameliyat öncesi ve sonrasına ait görüntüler sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Ameliyat sonuçlarını gören kullanıcılar adamı tanıma konusunda zorlandığını ifade etti.

  kapak556

  Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Ben de istiyorum ama aynı işlemi yüzüme değil ruhuma yapacaksınız olur mu?" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Çok iyi. Oğlu zannettim" yorumunu yaptı. Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Seda Sayan görmesin kıskanır" yorumunda bulundu.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler